Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most mit tegyek a vírus ellen?

Most mit tegyek a vírus ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos felrakott egy orosz szarságot.

Letörölni nem lehet,nincs a programok törlésében se a program files-ban sehol!Letöltöttem az Avast-ot és eltávolítottam vele ezt az orosz szarságot.Aztán letöröltem az avastot.Belépek a chrome-ba és most is valami orosz g*ciség jön be,és már a tököm kivan.PLS segítsetek.Újratelepíteni meg nem szeretném,mert még újra feltelepítem ezt a sok játékot meg stb...

Csak az újratelepítés a megoldás?Ja és valami @mail.ru jön be.Help!!A válaszokat előre köszönöm!



2016. szept. 17. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
A bővitményeknél letöröltem.Avast-on is azt írja h rosszindulatu bővitmény.Akkor ez csak egy bővitmény?Letöröltem az egész chromeból.Akkor véglegesen el van távolítva?
2016. szept. 17. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában böngészőbe beépülő xarok szoktak lenni.Az avast böngészőtakarítója igen hasznos.Ha ennek ellenére nem szabadulsz a dologtól csinálj egy rendszertöltéskori vizsgálatot.
2016. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Várjunk csak.Nem lehet valahogy visszaállítani pl. tegnap-ra.És akkor letörlődik ez a sz*rság.Csak nem tudom hogy kell.Ha bekapcsolom a gépet,és be se jön és kikapcsolom a gombnál akkor azthiszem bejön,hogy visszaállitási valami.És akkor letörlődik.Megpróbálom ezt!
2016. szept. 17. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Eset Online Scannert futtasd le, trójai lesz.

[link]

2016. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Trójait, de más vírust sem töröl a rendszervisszaállítás. Az online scannereket erre találták ki.
2016. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a böngészőbe épülő nemkívánatos programok ellen meg szoktam próbálni egy HitmanPro-t, vagy Malwarebytes-ot is.
2016. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de már mindegy...

Újra telepítettem a rendszert.Azért mert sehogyse tudtam letörölni,akármilyen vírusirtóval próbáltam.Ezután olyan lassú lett a gépem.Bíztos a vírus miatt.De sebaj,már újratelepítettem.

2016. szept. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!