Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen védelmet használsz a...

Milyen védelmet használsz a vírusok ellen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a vírusirtó fajtájára, víruskeresőkre, pluginokra, mindenre ami a védelmet szolgálja.

2015. dec. 14. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Linuxot.
2015. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ingyenes AVG-t és tökéletes.

Ja ez nem jó jöhet még Avast :).

2015. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is AVG-t, Spywareblastert, Superantispywaret, Spybot search and destroyt, Malwarebytes anti malwaret, antirootkitet, tdsskillert, Hitmanprot, Bitdefender quicksant és WOT-ot.

Heti 1 keresés mindegyikkel. Az ember soha nem lehet túl óvatos.

2015. dec. 14. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security
2015. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D nagyon kemény, ezt a sok vackot mind? Fel vannak telepítve, foglalják a helyet, memóriát, szervizeket indítgatnak, stb... Közben meg egy sima linuxra nem kell semmi, csak max. a böngészőbe egy ublock, és kész, ugyanez OSX-re is igaz...
2015. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Linuxra sokkal nehezebben kerül fel vírus, de oda is ajánlott azért a védelem. Viszont nekem se az interfész nem tetszik, se az hogy a programok/játékok nagy része nem kompatibilis vele.

Inkább lassítsa a vírusvédelem a gépet, mint a vírus.

Egyébként virustotal-on is leellenőrzök minden ismeretlen linket, de még így is gyakran bekapok néha egy-egy adwaret vagy trójait. Mások gépét is szoktam tisztítgatni és általában tele van nekik. És évről évre rosszabb a helyzet.

2015. dec. 16. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről beszélek. Egyre rosszabb, és akik nem használnak windows-specifikus dolgokat + nem játszanak, azoknak tök mindegy. De semmi akadálya, hogy dualbootos legyen a gép egy windowssal amiben játszol, a win-es progikra meg ott a virtuális gép, fotosopolni meg hasonlók, ha annyira kell. Meg ugye játszani ott a konzol, az való arra.


Az "interfész" meg a legtestreszabhatóbb mind közül, olyanra alakítod amilyenre akarod, ha beragadtál a win-es dolgoknál nyugodtan csinálhatsz belőle win7-es kinézetet. (mondjuk én pl.: KDE-s vagyok, mikor windows-t kell használjak mindig elámulok, hogy ezt a fapados, hiányos, logikátlan, ergonómiai vicc vackot hogy lehet használni, mikor vagy 20 évvel le van maradva egy modern felülettől, de ez a win-esek baja)

2015. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Avira, csak hogy legyen valami.


Amúgy: nincs warez a gépen, az "ingyenes" programokból csak opensource (a többit úgyis telerakják valami sz..al), és egyébként sem telepítek ész nélkül semmit, mert nincs rá szükségem :-)

2015. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek az a millió program? Okosan kell használni az internetet és kész.Szerintem úgy 6 éve már hogy nem használok semmilyen vírusírtót mégse volt egy vírus se a gépemen annak ellenére hogy elég sok dolgott kalózkodók. Egyszerűen tudni kell, hogy honnan szabad letölteni és nem klikkelgetni mindenféle hülyeségre a neten.
2016. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!