Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha letöltök egy galéria...

Ha letöltök egy galéria alkalmazást, akkor a képeimet csak én láthatom?

Figyelt kérdés
Ez egy fontos kérdés nekem mert bajban vagyok. Az új telefonom alap galériájában a képeket nem lehet rendszerezni, rakosgatni, így le kell töltenem alkalmazást, amitől tartok kicsit. (Igaz, az alkalmazást több mint 10 millióan töltötték le, és annak is van millió képe..)
2016. okt. 24. 07:25
 1/3 A kérdező kommentje:
(Csak normális válaszokat, előre köszi.)
2016. okt. 24. 07:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy alkalmazás mit csinál a képekkel tulajdonképp csak a fejlesztő tudja. De! Ha az alkalmazás úgy írja, hogy csak az eszközön dolgozik és nem kíván netkapcsolatot, akkor nem fogja feltölteni sehova a képeket.

Eleve ha fel is tölti, akkor is privát felhőbe, mint a Google Photos.

2016. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Ezért jó egy normálisan működő tűzfal a gépen. Ha valamilyen program a megkérdezésed nélkül akar kifele kapcsolatot létesíteni, a tűzfal egyből rákérdez, hogy engeded-e.

Arra azért nem árt odafigyelni, hogy egyes új programok telepítéskor képesek némelyik tűzfalba beírni a saját tevékenységre vonatkozó engedélyezést.

Tehát új progi telepítése után érdemes ellenőrizni, nem került-e be új kivétel a tűzfalba.

2016. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!