Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopták a google gmail...

Gutto kérdése:

Ellopták a google gmail fiókomat, vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Másik fiókon keresztül olvastam az ellopott fiókba érkező leveleimet. Kaptam egy e-mailt, hogy megváltozott a fiók jelszava, aztán a másodlagos e-mail cím is, majd törölték a biztonsági kérdést is. Aztán kaptam egy mailt, hogy beléptek új android eszközről.

Továbbra is el tudom olvasni a másik fiókon keresztül az üzeneteket, de nem tudok belépni, mert a megváltozott másodlagos címre küldi a visszaállító e-mailt. Most nem tudok belépni, és semmilyen visszaállító opció nem működik.

Tudna valaki segíteni a fiókom visszaszerzésében? Köszönöm



2017. jan. 2. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, hogy hogyan lehetséges a biztonsági kérdés törlése, ha nem tudja rá a választ... na mindegy.


Szerintem az egyetlen megoldás - ha tényleg semelyik visszaállító dolog nem megy -, hogy írsz a supportnak, talán segítenek.

2017. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Googlenak kellene jelezni. Biztos van olyan rész, hogy feltörték a fiókom.
2017. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt buktad. Nyilván túl egyszerű jelszavad volt, ráadásul ahogy nézem, a kétlépcsős azonosítást sem használtad. Írj a Google-nek, de ne sok jóra számíts.
2017. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!