Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vadonatúj számítógép friss Op...

Vadonatúj számítógép friss Op rendszerrel miért nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

Tehát, vettem egy új gépet, Windows 10 rendszer van rajta. Először bírta egy jó hónapig majd alig akart kikapcsolni az esti leállítás során, másnap nagy nehezen bekapcsolt, ám ekkor egy kis sárga lakat jelent meg az óra melletti ikonok közt és nem is engedett megnyitni elég sok mappát, a hatterkep is eltűnt es helyette fekete háttér volt. Gondoltam kezdjük elorol es újraindítottam a gépet: mar vissza sem kapcsolt csak hosszan, vagy egy órát kinlodott. Ekkor elvittem újra telepíteni. A hibát abban véltem hogy telepitettem egy black box verziós játékot. Újra telepítés óta teljesen rendben volt.

Na ez volt egy hete es most újra ugyanazt produkálja... valami megoldást tudnátok? Nem állapot egy vadi új es drága gépet hetente újra telepitgetni, ráadásul ezt is pénzért szervizben.

Semmilyen tört programot nem tettem fel rá, egy online játék fut rajta amin lassan 10 éve játszom probléma nélkül. Ezen kívül semmi mást, még netezésre is alig használom. Az Op rendszer viszont nem eredeti.

Valaszotok (nem pedig lealázó hurrogásotok) előre is köszönöm!



#szoftver #probléma #hardver lenne inkább?
2017. márc. 29. 11:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Lopod = ez jár, így jártál.

Mi is pont annyira sajnálunk és akarunk segíteni, mint amennyire te szégyelled magad.

2017. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hirtelen mindenki kötelesség tudó állampolgár lett, kiváncsi lennék nálatok mennyi az eredeti program és a warez.

DE az az egy-két értelmes hozzászólón kívül senki nem irt használható dolgot, nem értem az ilyenek miért írnak egyáltalán. Elvileg azért van az oldal, hogy nyugodtan feltehessük a kérdéseinket és értelmes választ kapjunk rá. A kérdésem egyáltalán nem volt buta, trágár, stb, mégis ezt kapom. Nem baj, ti is kaptátok érte a pirosat.


A gép azóta érdekes módon újra működik, a hiba forrása továbbra sincs meg, de az ssd es a hdd is tesztelve lett, a Windows naprakész és hardveres ellenőrzés is volt. Ha valaki tudja/sejti mi okozhatta a problémát megköszönném, valamint az utóbbi pár kedves válaszadónak a mély hallgatását is.

2017. márc. 31. 00:37
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Megoldast kertel: vedd meg a Windowst 40 ezerért. Nem tudom mennyit fizetsz azert hogy egy lopott sz*art feltegyenek a draga gepedre, de az sose lesz olyan stabil mint az eredeti. Ha megveszed, meg technikai segítséget is kapsz ha gondod lesz. De az ilyen mentalitás miatt tart ott az az orszag ahol tart lopjunk vaze.....
2017. márc. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azért tart ott az ország ahol, mert ilyen rendkívül jó felfogású és segítőkész emberekből áll: "Akar valamit a szerencsétlen és direkt leírja hogy nem hiányzik a mellé duma? Segáz azért is oda posztolok olyan menő vagyok!"

Mindenhonnan a politikát és az ország helyzetét elő rángatni, igazán felnőttes viselkedés... hajnalban nincs jobb dolga az ilyennek, mint hátráltatni a másikat, ez sokkal szebb es követendő példa mindenki számára, így fog előre haladni az ország!

Na szóval a továbbiakban -így kb negyedjére is elmondva, csak hogy felfogja mindenki- egyáltalán nem vagyok kiváncsi az ilyen pöffeszkedő emberek véleményére.

2017. márc. 31. 10:18
 15/18 anonim válasza:
Vedd meg az op rendszert és jó lesz.
2017. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Irsz itt a munkadrol. Nem tudom mit szolnal hozza ha a munkad eredmenyet valaki nem megvenne hanem ellopna.De az is vicces hogy kirakod a biztonság részhez a kérdést. Biztos biztonságos egy tört op rendszer. Summa summarum en is csak azt tudom javasolni hogy Linux vagy vedd meg az eredetit.
2017. ápr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ferry79 válasza:
Hogy sikerült megoldani a problémát mert nekem ugyanaz a gondom
2018. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sehogy!

Azóta is produkálja a dolgot sajnos.

2018. aug. 22. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!