Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Működik az ESET Security...

Működik az ESET Security védelem. Újabban mégis, amikor görgetek, vagy rákattintok egy oldalra, megnyit egy új lapot, reklámokkal. Hogyan tudom ezt kiiktatni?

Figyelt kérdés
Nagyon erőszakos, görgetésnél nem engedi el, ha megint rákattintok a görgető nyílra, akkor egy második lapot is megnyit.

2017. máj. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
víruskeresés volt már a gépen ?:
2017. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én online esetscennert szoktam néha futtatni a kéretlen alkalmazásokat is vizsgálva és csak a C-t, mindég elég a többinél tudom mi hogy.

Nekem AVG van és évek óta tökéletes. Ez: avg_isct_x64_all_2015_5315a8160 na meg ADBLOCK!

2017. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Böngészőbe (Firefox, Chrome) telepítsél uBlockot, a kiegészítők letöltése, illetve a Chrone webáruházában megtalálod. Beállítod, aztán a Felugró ablakokat is letiltod. Valódi kódos Eset mellett vírus nem valószínű. De a Malwarebytes-t lefuttathatod.
2017. máj. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. máj. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!