Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudhatom meg az email...

Hogyan tudhatom meg az email (freemail) cimem jelszavát ha elfelejtettem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy, pár éve nem voltam fent az email cimemen, és most elég fontos lenne belépnem rá, nincs biztonsági kérdés vagy második email cim. Létezik valami metod amivel kilehetne forgatni a jelszót(Brute Force-ra gondolok)? Vagy ehez hasonló.

2017. jún. 11. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónapig nem lépsz be a fiókba akkor a rendszer automatikusan törli, melyet nem állítanak vissza kérésre sem.


Brute force, feltörés és hasonló dolgokat felejtsd el, ezek akkor sem működnek ha lenne mit "feltörni". A szolgáltató látja az ilyen próbálkozásokat és simán feljelenthet számítástechnikai rendszerbe való behatolás miatt, ha sikerül.

2017. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

... de sikerülni sem fog, mert 5 karakternél hosszabb jelszó esetén az baromi sok idő...


Buktad...

2017. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lulu2018 válasza:

Sziasztok! Párom is elfelejtette a jelszavát. Az is régi freemail. Szitu ugyanaz. Felhívtam a szolgáltatót. Nem tudnak semmilyen formában segíteni ebben! Csak próbálkozni lehet. Mást nem mondtak.

De az email cím megmarad! Csak inaktív lesz amíg nem lépsz be!

Brutal Force-t honnan lehet leszedni?

Köszi a választ!

2018. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A brute force max offline működhet. Szerinted a szolgáltató el fogja nézni a percenkénti több-száz próbálkozást. Le fognak tiltani mint a pinty...
2018. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!