Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörhették a facebookját?

Feltörhették a facebookját?

Figyelt kérdés

Lehet azért furcsa,mert eddig sosem nézegettem, csak most épp beleakadtam, hogy páromnak épp más dolga volt, megírta, majd mégis 3-4 alkalommal úgy írta ki telefonom, hogy elérhető, majd 10 percig nem volt az, és megint.

Mivel írtam neki rá, és ha fent van mindig elolvassa mit írok, esélyes, hogy valaki feltörte a facebookját? Vagy előfordul, hogy máskor is így volt, csak most pillantottam meg, és közben eddig is ugyanígy jelezte?

Feltörhették a facebookját is ?


2017. júl. 21. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még ezen az oldalon nem láttam egyértelmű hiteles választ arról hogy amikor éppen valamit kiír a facebook arról hogy valaki elküldte-látta-megkapta-elérhető-nem elérhető az valóban azt is jelenti, plusz mi van ha valaki mobilt használ vagy böngészőt vagy applikációt vagy mást. Mindenki azt mondja amit gondol a tapasztalatai alapján. Ezekből nehéz következtetést levonni.


Az biztos hogy nem törik fel a facebook-fiókokat. Ha bárki megszerzi a belépési adatot az garantáltan nem feltörés által történik, hanem jelszólopással. Aki ezt csinálja az pedig jellemzően kizárja a felhasználót a jelszó megváltoztatásával, különben elég gyorsan lebukna mert az oldal kijelzi ha idegen helyről történt belépés. Ezt a teóriát elvetném.

2017. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehetséges, hogy rosszul jelezte, de azóta a rendes időt írja ki, tehát már azt, hogy 1 órája volt fent, előtte meg, hogy 2 perce, pedig már rég 1 órával azelőtt írtam vissza neki

2017. júl. 21. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem (egy vitából derült ki...) mindig úgy mutat a face mintha aktív lennék, gondolom azért mert be van kapcsolva a mobilnetem és a háttérben fut. Valakinél gondolom a teló kilövi, majd a program amikor kényszeresen elindul a háttérben, onlinet jelez.
2017. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Olyat én is ismerek, de itt másabb szitu volt, tehát nem volt 10 percig elérhető, majd újra online mutatta, aztán rá nem sokra kiírta újra, hogy 2 perce volt elérhető, mintha azokban az időkben használta volna az alkalmazást, pedig mondta, hogy dolga van, és nem hiszem, hogy a dolga mellett ha rá is nézett volna, ne olvasta volna el amit írok, ha arra van ideje hogy mást megnyisson általában rám is szokott neki lenni

2017. júl. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!