Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebookon IP cim alapjan...

Facebookon IP cim alapjan vissza lehet keresni a tevekenykedeseket?

Figyelt kérdés
Baratnommel egyutt vagyunk mar lassan egy eve, elozo kapcsolataban az exe nagyon feltekeny tipus volt. Tegnap este beszelgettunk es szoba jott, hogy mindig raerzett az exe a dolgokra, hogy kivel beszelgetett stb. Megkerdeztem tole, be tudott e lepni valahogy a facebookjaba es hatarozott nemet mondott, mert tuti nem tudott. Megkerdeztem miota szakitottak valtoztatott jelszot azert es mondta, hogy nem, ezert kivancsi lettem es megneztem, hogy honnan jelentkezett be es lass csoda egy honapja (!!) bejelntkezett egy iprol, ami abban a tersegben van, ahol az exe lakik es egy ipadrol, ami csak neki volt es vissza emlekezve mondta , hogy regebben hasznalta o is egyszer, de nem viztos benne, hogy kilepett. Ez igazabol azert kenyey, mert nyilvan nem csak chatelesre hasznaljuk, hanem kulonbozo kepeket is megosztunk, intim tartalmakkal egyutt es a hideg futkos a hatamon, hogx az az elettelen ezeket nezegeti es nehogy visszaeljen ezzel valamilyen formaban. Valahogyan ezt le lehet ellenorizni, mi torten? Amikor meglattam egybol ranyomtam, hogy jelentkezzen ki onnan, de ezzel eltunt a sorbol es nem volt screenshotom se az ip vel, ezert letoltottem az archivot a facebookjanak, ahol szerintem megtalaltam es tudom a pontos idopontot is amikor belepett. Facebook ugyfelszolgalat szerintetek tud ebben segiteni? Vagy hogy tudnam megnezni az IP cim biztos hozza tartozik e? Elore is koszonom! Az ekezetekert elnezest, telefonrol irtam.

2017. aug. 21. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem tudod megoldani. Senkinek nem fogja kiadni a Facebook az adatait, főleg nem egy felhasználónak csak úgy bemondásra.


Arra pedig nem létezik szolgáltatás, oldal, vagy program ami egy IP-címből bármilyen személyes információt kiadna neked.

2017. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Visszakeresni nem lehet, nem adnak ki infót.

Változtassatok jelszót, akkor kirepül.

2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan megtettuk, de az lehetseges, hogy barmit lementett, azert lenne erdekes, hogy ki volt az. Ezt rendorsegen mennyire lehetne szerintetek lekerdeztetni? Hogy kenyes tartalmak kiszivarogasatol felunk es erdemes lenne meg elotte lokalizalni az embert. Mert vegulis ez mar adat halaszat, torveny tiltja
2017. aug. 21. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem fog foglalkozni a rendőrség...

Mivel pénzbeli károd nem keletkezett belőle, és sokmindenhez nem fértek hozzá, max. néhány fotóhoz és csevegéshez. A fotók ráadásul kb. nyílvánosak.

2017. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!