Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon régen deaktiváltam a...

Nagyon régen deaktiváltam a facebook profilom, és most hirtelen újra aktív lett, de nem én csináltam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha újra aktív lenne, de azt sem értem, hogy ez gogyan lehetséges, ha én nem nyúltam hozzá. Belépni sem tudok, mert azt írja, hogy nem jó az email cím, amivel be akarok lépni. Hogyan tudok üzenni a fb-nak vagy törölni úgy, hogy nem tudok belépni?


Előre is köszönöm, ha segítetek.



2017. aug. 21. 12:09
 1/2 anonim válasza:
100%
Az is lehet hogy valaki feltörte. Annyit tehetsz hogy jelented hogy neked adja ki magát. Esetleg ismerősöket is megkérhetsz hogy jelentsék. Kivizsgálják és letörlik a fiókot. Egyébként az is lehet hogy már egyből letörlik amint jelented (velem is volt már így)..
2017. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. aug. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!