Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Microsoft Security Essentials...

Microsoft Security Essentials vagy az Avast Premier ajobb vírusirtó? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 09:31
1 2
 1/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Avast Premier. A MSSE tulajdonképpen dísznek való. De a Józan Ész 1.0 a legfontosabb.
2017. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 belapus ***** válasza:
100%
Ha már fizetni akarsz érte, inkább az ESET valamelyik termékét ajánlom, de az általad felvetett két lehetőség közül az Avast hasznosabb választás lehet.
2017. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Mindig felkapom ezen a szóösszetételen: "a legjobb vírusírtó" Ez így teljesen értelmetlen. Mégis mi alapján lenne a legjobb ? A "független tesztek" alapján ? Ja, az úgy már más. :)
2017. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem saját használatra kell, iskolai Windows 7-es gépekről van azó, és ez a két szoftver van megadva választhatónak.
2017. okt. 17. 11:38
 5/13 anonim ***** válasza:
MSSE nem ingyenes véletlenül? Másik meg tízezrek éves szinten?
2017. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egyiket se.
2017. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem az iskolákat sem. Minek vírusírtót vá-

sárolni, ha meg lehetne oldani értelmesebb módon is, pl

imagek tárolásával, az még a hülyeuser ellen is véd, ráa-

dásul igencsak költséghatékony megoldás.

2017. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

MSE

Plusz legyen a sulinak egy webfilteres proxija, az megvéd 99,9%-ban a virust tartalmazó oldalaktól

2017. okt. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sadykowich válasza:

A legjobb az emese, de kell még:

- korlátozott számítógép fiók

- és ahogy előttem is mondták már: JPÉ

2017. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 teelapo ***** válasza:

Én voltam középiskolában rendzsergazda/számítástechnika terem felelős, és az vált be, hogy minden pénteken délután image-ből visszaállítottuk alapra az összes gépet.

A "clonezilla" nevű progit használhatod (ingyenes). Csak annyi a feltétel, hogy a gépek egyformák legyenek. Egy gépet berendezel (driverek, frissítések,internetböngésző, java, felhasználói appok, minden), ebből csinálsz image-t, az image-ből másolsz pár példányt DV-re vagy pendrive-ra. És hetente erre állítjátok vissza a gépeket.

2017. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!