Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes recovery...

Milyen ingyenes recovery softverrel tudom visszaszerezni a letörölt videofileket?

Figyelt kérdés

SD kártyáról van szó, és ami talán előny, hogy még se újraformázás se az eredeti fájlrendszer megváltoztatása nem történt meg, egyszerűen csak a legutóbb letörölt filek kellenlének mert közben a laptopról letörölte valaki őket.


Ncore-ről letölthető vagy más ami tényleg működik is?


(kipróbáltam párat de idegölö, dolgozik 1 napig, ki is írja, hogy megtalálta, azo9nosította, minden happy, csak amikor le akarnám tölteni, akkor kéri h fizessek .. és ez lenne az ingyenes program. ezért kérfdezem úgy h TÉNYLEGESEN ingyenes recoveryt tud-e vki mondani? )



2017. okt. 29. 15:26
 1/8 A kérdező kommentje:
ill. úgy értendő hogy ha nem ingyenes akkor az ncore-ről leszedhetúő, mert az szerencsére van.
2017. okt. 29. 15:27
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Elsőre Recuva:

[link]

2017. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg pár ingyenes:

* Testdisk: [link] és Photorec: [link]

* Recuva: [link]

* Autospy: [link]

* Wise Data Recovery: [link]


ezeknek van fizetős változata:

* R-Studio: [link]

* EaseUS Data Recovery Wizard Free: [link]

2017. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát de ugyanott vagyok :(


egyik se ingyeenes, szibnte mindegyiken végig mentem, változó h mikor, van amelyiknél a letöltéskor van amelyiknél csak a felismert filek letöltésekor de fizetni kell ...


TÉNYLEEGSEN ingyeenest is tud esetleg valaki? köszi


[link]

2017. okt. 29. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Saját felhasználásra ingyenes, csak piszkálni fog hogy vedd meg.


Is DiskDigger free?

"... However, when saving the recoverable files, the program strongly encourages you to purchase a personal license. To use the program for commercial purposes, you must purchase a commercial license..."

2017. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Testdisk, a Photorec és az Autospy TELJESEN ingyenes. Ráadásul NYÍLT FORRÁSÚ.


A Recuva és a Wise Data Recovery is TELJESEN ingyenes (A Recuva ingyenes változata, bőven elegendő a helyreállításhoz, a Professional főként a terméktámogatásban különbözik tőle).

2017. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor viszont nemtom mit csinálok rosszul, mert nekem egyikkel se működik :(
2017. okt. 29. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Csodát ne várj egyik helyreállító programtól se.

Ha túl sok ideje történt a törlés, ha felül lett írva (akár a törlés során, akár egy új adat rákerülésekor), akkor azt nem hozza vissza semmi program.

2017. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!