Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért enged be szinte ugyanúgy...

Miért enged be szinte ugyanúgy reklámokat, villogó felugráló bannereket a böngészőm (Chrome de az összes mellett) az AD Muncher megléte mellett? Azt olvastam nagyon dícsérik, de nekem semmit nem használ

Figyelt kérdés

#reklám #AdMuncher
2017. nov. 1. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Sose hallottam róla. uBlock Origin a javasolt blokkoló.
2017. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AdBlock Plus és Firefox.
2017. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Firefox blokkolója is totális zsákutca. Még régen használtam, 0 sikerrel. Teljesen meddő harcnak tűnik. Ha online filmet nézek elszabadul a pokol. Ott aztán a meztelenül táncoló csajok vannak, és temérdek felugró ablakban mindenféle játék és miegymás lelőhetetlen reklámja. Kerestem mi lehet az adware, de nem látok semmi ráutalót. Aki ért az Ad muncherhez, kérem az válaszoljon, hisz az volt az alap kérdés! Köszönöm
2017. nov. 2. 05:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánlották neked a uBlock Origint, ami a piacon levő legjobb reklámblokkoló. Te ragaszkodsz ehhez az AD Muncherhez, amit valószínűleg 100 ember használ az egész világon. Jól van, szenvedj vele.

Az is lehet, hogy malware-fertőzött a géped, az ellen nem véd semmilyen reklámblokkoló.

2017. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott a Brave böngésző, olyan brutál blokkoló van beleépítve, hogy némelyik oldal egyáltalán nem jelenik meg benne.
2017. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom senyvedni a Muncher-rel, csak arra számítottam, hátha lesz valaki, aki ismeri és talán csak vmi extra beállítás és megoldódik a probléma. Bármikor lecserélek bármilyen programot egy jobbra, ha van, egyáltalán nem arról volt szó. Az UBlock Origin sem jött be sajnos, viszont köszönöm az első hozzászóló tippjét!

Frissem telepített op.rendszerem van, de a malware ezek fényében gyanús.

Utolsó hozzászóló: ez a Brave böngésző jól hangzik, kipróbálom!! Köszönöm! Nagyon sokat nézek online filmeket a mozicsillagrol, stb. És ott állandó probléma.

2017. nov. 3. 10:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos eredménytelen mind az Origin (detto, mint a Muncher), mind a Brave (jóval lassabb, mint a chrome, és még angol is, ugyanúgy enged be reklámokat, csak kevesebbet hagy, de hagy). Ezek szerint vagy Linux, vagy megszokás.
2017. nov. 8. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!