Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fel tudom jelenteni az illetőt?

Fel tudom jelenteni az illetőt?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy ellopták a Steam fiókomat... Valaki elkérte a felhasználónevet és egy Steam Guard kódot a telefonomból, majd megváltoztatta a jelszavamat, az emailomat, a guardot letörölte... Nemtudok róla semmit a steamen leblokkolt és nem találom, supportnak irtam mar uzenetet es nem csinaltak semmit. Mi ilyenkor a teendő?

2017. nov. 6. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

12 éves gyerek tehet feljelentést? Nem kell hozzá szülői hozzájárulás / részvétel?


Ez a kérdés miért nem a törvények / jog kategóriában van?


Ez a kérdés miért nem a "túl hülye vagyok ahhoz hogy számítógépem legyen" kategóriában van?

2017. nov. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Borzalmas ez virtuális semmirevalóság és ezek a suhancok - tisztelet a kivételnek -akik nem tudják, hogyan éljék túl az életet és a hülyeségeiket.
2017. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hm.. Ha jól emlékszem alap feltétel volt regisztráció során hogy te elmúltál 13 éves.
2017. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugyanmar gyerekek, ugyanmar. Ti is csinaltatok faszsagokat 12 evesen, csak annyi a kulonbseg, hogy akkor meg nem volt internet/nem tettetek kozze sehol. Az Y generacio valo igaz, kihalna ha elmenne egy hetre az internet, de akkor sem szep hogy igy kioltjatok szegeny sracot.

Most egy eletre megtanulta, hogy soha senkivel nem osztja meg a jelszavat.

2017. dec. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!