Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopott bankkártya adataimat...

Ellopott bankkártya adataimat használták mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Mai nap vettem észre, hogy múlt héten volt egy több 10 ezer forintos vásárlásom amit nem én hajtottam végre.

Paypal-on keresztül történt. Látni netbankon h melyik cégnél vásároltak.

Mai nap még zárolásra került a hétvégén vagy mai nap nem tudom de több összeg is. Több mint 50e. Ft az össz érték.

Bankkártyámat azonnal letiltottam. De zárolt tételekre azt mondták, hogy abba már nem tudnak bele nyúlni.Ezért gondolom holnap reggel jóváíródik.

Paypayl felületén semmilyen tranzakciót nem látok visszamenőleg.

Telefon szám is meg volt változtatva.

A banki ügyintéző javasolta a rendőrségi feljelentést, ezt megtettem.


Valaki járt már hasonlóképpen ? Ha igen kérem írja le itt vagy privátban az ügy lezajlását ,hogy hogyan zárult. Búcsút mondhatok a pénznek?



2017. nov. 13. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nem az otp-nél vagy.
2017. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1.

Igen, nem az OTP. De szerintem független a banktól mert paypal-on keresztül történt a vásárlás.

Egyébként miből gondolta ezt? Ha esetleg tud valamit amiből ezt következtette megosztaná, kíváncsi lennék rá.

2017. nov. 14. 12:24
 3/3 A kérdező kommentje:

Sok tétel vissza került már a számlámra.

Úgy néz ki vissza jön minden rá, mert ahol vásárlolt nagy cégek voltak. Gyanus e-mail címűeket meg visszavonja a cég.

2017. nov. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!