Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti hogy tároljátok a jelszavai...

Ti hogy tároljátok a jelszavaitokat? Vagy mindet megjegyzitek?

Figyelt kérdés

Én nagyon sok helyre vagyok regisztrálva a neten, és mindenhol más a jelszavam. Nem tudok annyit megjegyezni, főleg, hogy van ahova csak ritkán lépek be. Van valami tippetek, hogy hova írjam fel őket?


Kis füzetbe, noteszbe semmiképp sem akarom, mert azt bárki megtalálhatja. Most a gépemen egy doksiban gyűjtöm őket, de az se túl biztonságos.



2018. jan. 3. 14:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
52%
Szerintem a legegyszerűbb, hogy amiket használsz annak mindegyiknek egyre állítod a jelszavát(mindig át lehet állítani) és akkor azt az egyet jegyzed meg... remélem tudtam segíteni :)
2018. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

KeePass + KeePassDroid


Próbálkoztam fizetőssel is, de ez volt a legkényelmesebb számomra.* Időnként az adatbázist elmentem a OneDrivera + Google Driveba (nem a legbiztonságosabb megoldás), de ha történne valami a géppel, legyen másolat róla + egy haldokló pendrive

Banki adatot mondjuk pont nem rakok bele, bár az email-em van kb. olyan fontos mint az, de az mégis benne van. Van egy pár adat, aminek a jelszavát leírom (esetleg kódolva), oszt eldugom pl. egy falba, kötelező olvasmányba.


* Vagy a böngésző plugin nem ment fel vagy a desktop alkalmazásból volt kényelmetlen a copy (username + password), auto fill-t nem tartom biztonságosnak

2018. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!