Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ciki, ha egy lányon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ciki, ha egy lányon mindig ugyanaz a ruha van? Megjegyzitek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok ruhám, 5 pulóver, kb ugyanennyi nadrág (2-t hordok, mert 3-nak le kéne vágatni a szárát), két pár csizma, egy szövetkabát.

Pólóim vannak, azokat minden nap cserélem, de ebben a fagyban azt úgyse látja senki.


Azt tudom, hogy a nők megjegyzik, sőt, sokan be is szólnak, bár gimi óta nem nagyon fordul elő (igen, tudom, ennyi év elteltével már elérhettem volna egy stabil anyagi helyzetet, de még tanulok)


23N


2017. nov. 19. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Facepalm .nekem két ruhám van amit hordok 24f
2017. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Tudtad, hogy ha a rudáidat alkotó szövetszálakat összekötöd, akkor olyan magasra érne el, ahonnan leszarom? :)
2017. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Tény hogy bővíthetnéd idővel a ruhatáradat, de ha az igényesség, a higénia meg van és persze polót és fehérneműt nem hordasz hetekig, naponta cseréled őket akkor szerintem nincsen hatalmas gond.
2017. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak magunkban.

Egy igaz férfi nem hoz kellemetlen helyzetbe egy nőt sem.

Egy kabát még kellene.

Öt pulóver,öt nadrág elég télire.


1.Magas sarkú csizma,bakancs,cipő vásárlása.

2.Igazíttasd meg a többi nacit.

2017. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó :)
2017. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5-6 pulóverem van. Többet nem is tudnék hordani, mert egyszerre csak egyet szoktam. Ez teljesen oké.
2017. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek, mikor megismertem, az volt ami rajta volt és egy váltás. Még is bele tudtam szeretni, na ehhez mit szólsz? Most már, halomba áll a ruhája, azt sem tudja mit vegyen fel és még sem szeretem jobban. Ja, hogy nem a ruhákat, ha nem őt, mint embert, mint nőt szeretem.
2017. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem s gondolható bátran az, hogy legalább ez sem a plázában batta az idejét marhaságokra:)

Ha meg jól is állnak rajtad, inkább elvárt;)

2017. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább így legyen, mint hogy állandóan cserélgesse őket és 3 db kétajtós szekrény se legyen elég neki! :)
2017. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy nagyon gazdag.. meg mikor tanultam akkor is minimális pénzből de ki tudtam fogni az akciókat és szuper szereléseket tudok összerakni
2017. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!