Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes biztonságos...

Milyen ingyenes biztonságos felhőtárhelyek vannak hosszútávra?

Figyelt kérdés
Google Drive, OneDrive kívül?

2018. febr. 21. 15:08
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
?
2018. febr. 22. 17:43
 32/39 anonim ***** válasza:

Tudom lehet hogy nem tartozik ide, a videómegosztokról van kapcsolatban,

Ha mondjuk egy folyamatosan ismétlödő magyar nyelvű sorozatról van szó, azt mondom oké. De az Angol nyelvű sorozatokat (vagy bármilyen más sorozat, de ez ép aktuális) {10 évadjának}, ami épp most jött ki, a magyar fordítását miért törlik? Kijön, szegény lefordítja mert tudja hogy nézik, és 3 nap múlva letörlik a munkáját. Tudom sorozat meg minden, meg pénz stb., de ha így is nézik jó sok pénz bejön, akkor ha már valaki ingyen lefordítja az idejéből, hogy még más országokban is nézhessék, akkor az neki csak jó lehet nem? Vagy így játszák ki az angolok őket, hogy az angol gyerek megtanul magyarul csak hogy megnézhesse ingyen? Totál hülyeség...

2018. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
#32: Nem. Attól a szerzőnek/kiadónak nem lesz több pénze (sőt kára lesz), hogy valaki lemásolja a videót, és a szerzői jogait sértve feltölti egy ingyenes videómegosztóra és feliratot készít hozzá.
2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Értem én, csak sajnálom a következő generációt hogy így felfognak nőni hogy nem nézhetik, mert nem ingyen van. hanem mert pénzbe kerül,némelyiket nem is forgalmazzák v nem szerezhető az, annak lehetett volna öröme hogy pl egy gyermekként látott alkotást megmutathat gyermekének, és most már nem lesz, illetve a fáljmegosztók { Mega, Rapidgator} is bármikor becsődülhetnek a jogok miatt, inkább a zárt torrent oldalakról töltsük le és illetve olyan oldalakról ami biztonságosabb, v megvesszük amennyire tudjuk dvd-én és így tovább v külső-belső merevlemezre mentsük rá.. ennyit erről... { nem akarok senkivel vitatkozni, csak véleményt mondtam}
2018. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
32# és 34# A videók törlése túlnyomórészt bejelentésnek köszönhető, mert milyen is lenne a magyar ha nem ilyen. A letöltésedben igazad is lehetne, de a torrentekben még mindig aviban, vagy mkv-ban kapod a jó minőséget. Zárni kellene az oldalakat. a feltöltésekben is egyre nagyobb a káosz.
2018. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

# 35: Zárni kellene az oldalakat. a feltöltésekben is egyre nagyobb a káosz.


Milyen oldalakat kellene zárni?

Feltöltésben miért van egyre nagyobb káosz?


Én nem szeretném az nCore, Majomparádé stb torrent oldalak meg szűnnének, mert sose fognak azok a filmek felkerülni HBO GO-ra, TV GO-ra, Netflix-re soha nem kerülnek fel azok a filmek amit torrentról töltöttem le, az ilyen Netflix stb fizetős oldalak előbb utóbb le törlik a régebbi filmeket, én meg meg akarom nézni 3 év múlva a filmeket és addigra le törölték. Ezért töltöm le a filmeket zenéket hogy örökre meg maradjanak nekem, több helyre van biztonsági mentésem.


Akkor A MEGA, DATA HU, Rapidgator stb felhőtárhelyek megfognak szűnni?

2018. febr. 26. 19:13
 37/39 anonim ***** válasza:

"Értem én, csak sajnálom a következő generációt hogy így felfognak nőni hogy nem nézhetik, mert nem ingyen van"

Régen sem volt "ingyen". Régen is voltak razziák, a TV-ben nagy csinnadrattával jelentették be, hogy mennyi illegális másolatot semmisítettek meg (mentek végig úthengerrel a lefoglalt kazettákon). A BSA folyamatosan rémisztgette a népet:

https://www.youtube.com/watch?v=kYurD60TNGc

https://www.youtube.com/watch?v=f2625l9xq20

2018. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Akkor A MEGA, DATA HU, Rapidgator stb felhőtárhelyek megfognak szűnni?"

Ha van, amiből bevételük van, akkor nem.

A Dropboxnak/Google-nak/Microsoftnak/Amazonnak/stb... - akiknek van fizetős tárhelyszolgáltatásuk - jó ideig létezni fognak.

2018. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
# 38: Megaupload-t is bezáratta a hatóság, Megát is be zárhassa bármikkor, mert ugyan az a tulaja (egy bűnöző, nem olyan rég feltörte a tulaj a képet egy embernek, ő mondta el nekem).
2018. febr. 26. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!