Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Folyamatosan jelez a Malwareby...

Folyamatosan jelez a Malwarebytes az svchost. Exe miatt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyszer volt már ugyanez a problémám: percenként 5x jelzett, hogy "A program a webhelyet kártékonynak észlelte és letiltotta a hozzáférését." Iszonyat idegesítő volt, így letiltottam az értesítéseket. Kb. egy hónap után feloldottam a tiltást, de már nem volt probléma, nem jelzett. Most megint elkezdte ugyanezt, kb 2 hónap után. Ellenőrzés során nem talál semmit. Az Eset Smart Security sem jelez problémát. Mindkét program fizetett licenszes. Mi lehet a baj?

2018. márc. 28. 20:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Összegezve:

Ez a program sem talált semmit egy cracken kívül. Pedig úgy csináltam, ahogy kérte: egy scan, aztán több, mint fél óra múlva még egy.

Az Eset Online scannerje már több mindent talált: azok is csak crackek.

Leszögezem, hogy ezek nem okoznak fertőzést, ugyanis megbízható forrásból (nCore) származnak.


Ugyanakkor: a Malwarebytes már pár napja nem dobál értesítéseket.

De miért?

Hisz egyszer már csinálta tök ugyanezt.

Értesítések dögivel, egy hosszabb, hónapos szünet, aztán most újra dobálta őket, ugyancsak az svchost.exe miatt, aztán most pár nap óta megint csend van.

Fel nem tudom fogni.

Közben megnéztem, nem Smart Securitym, hanem Nod32 Antivirusom van, bár nem tudom, hogy számít-e valamit.


Mindenesetre holnap még megpróbálom csökkentett módban az utolsó két javasolt programot, és megpróbálom még életre kelteni a Nodot is csökkentett módban.


Köszönöm az eddigi segítséget, ha esetleg valami tipp van arra, hogy hogyan indítsam el csökkentett módban a nodot, vagy smart securityt, akkor azt köszönöm. Ja meg ha valakinek leesik és megosztja velem, hogy mégis mi ez az egész, akkor azt is köszi. :D

2018. ápr. 1. 22:13
 12/15 anonim ***** válasza:
Eset Internet Security11 a legújabb, ennek a próbaverziója is rendet tesz a gépeden.
2018. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az Eset magyar oldalán megtalálod az ügyfélszolgálat elérhetőségeit, itt írd le, vagy mond el, mi a gond.

[link]

2018. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez lehet a legjobb megoldás, köszönöm! :)
2018. ápr. 5. 23:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Engedd a belépést a gépedre az informatikusnak, letölt egy szoftvert és átnézi neten keresztül, mi a gond. Nekem is volt már ilyen gondom, valami ócska cookie okozta.
2018. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!