Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen jó vírusírtó (k) van...

Milyen jó vírusírtó (k) van (nak)?

Figyelt kérdés

Ingyenes NOD32 volt eddig de lejárt. Gondoltam keresünk másik ingyenest. Most internet security van, de itt is volt már fizetős ajánlat; nem kértem.

Nem szoktam mélyen belemenni a programokba, bár úgy tudom elég az internetet megnyitni ahhoz, hogy valami berepüljön. Általában csak levelezek vagy a facebookon tallózok, és a startlapjátékokat szeretem még. Na meg itt a gyakorin írok- olvasok.

Tehát milyen vírusírtót válasszak? A fizrtős mennyivel tud többet? Megéri az árát?

Köszönöm ha válaszoltok



2018. ápr. 3. 08:31
 1/3 belapus ***** válasza:
100%

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Kaspersky Free (!),

Microsoft Security Essentials ( Windows 8-tól már a Defender része ),

Panda Cloud.

Amit írtál, ahhoz elég lehet a Microsoft megoldása.

A fizetősek többet tudnak, de a gyártók döntik el, mely funkciókat lehet használni az ingyenes illetve fizetős verziókban.Például az online bankolás, fizetés védelme leginkább a fizetősben elérhető.

Van akinek megéri az árát, van akinek nem szükséges.

Fontos a felhasználó tudatossága is, mert anélkül a legjobb AV sem lesz képes megfelelő védelmet biztosítani.

2018. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Windows defender a legjobb, a többi szerintem egy nagy rakás ... Csak az erőforrást zabálják a géptől, de a vírus ugyanúgy felkerül a gépre. Nekem évek óta Windows defenderem van és nincs vírusom, pedig én bejárom az internet minden zeg-zugát. Töltök le akár kétes oldalról is, de ha látom rajta, már telepítés előtt, hogy mégse az amit kerestem akkor nem telepítem, mert ha valamit telepítesz az elenn semmilyen vírusírtó nem véd meg, mert te adtad ki az utasítást a telepítésre.
2018. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A hétvégén jön a fiam és megkérem, hogy e szerint tegye rendbe

2018. ápr. 4. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!