Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet totálisan le...

Hogyan lehet totálisan le tiltani a frissítéseket a Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Nagyon kezd elegem lenni ebből a sok frissítési kísérletből,folyton akarja magát,hetente cseszeget vele,próbálkoztam Regedittel,Szolgáltatásoknál is letiltani de ugyan az,valami tipp,ötletet elfogadok csak segítsetek,mint régen mindenki!
2018. máj. 6. 12:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na ilyenkor értek egyet azokkal, mikor 10 éve vissza menőleg, sokkal segítőbbek voltak az emberek, nem voltak egyből le kezelőek! Bár amit le írtam ebbe is beleköt, mert manapság így megy! Először fikázik utána a mondat végén kisebb segítséggel segít, hogy ne legyen egy szavad!! Tisztelet a kivételnek
2018. máj. 7. 21:17
 12/14 anonim ***** válasza:
A szolgáltatásokban a windows update-en kívül azt is le kell tiltani, hogy "windows modulok telepítője" (trustedinstaller). Ez adja a frissítéseknek azt a jogot, hogy módosítják a rendszerfájlokat, ha letiltod akkor nem tudnak települni. (nekem régi gépen (ami kb 1,5 óráig frissített) bevált :) )
2018. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm még nem próbáltam, később meglátjuk mi lesz?
2018. máj. 9. 07:33
 14/14 Szirty ***** válasza:
2018. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!