Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a rendszer biztonsági...

Ha a rendszer biztonsági tanusítványánál kitörlöm azokat aminél megvan jelölve a A root szó akkor megvan rootolva a készülékem?

Figyelt kérdés
Ha kitörlöm a tanusítványokat akkor, megvan rootolva a telefonomat vagy semmit sem ér. Esetleg ha tudna valaki segíteni a rootolásban azt nagyon megköszönném, próbálkoztam én mindennel adb kingoroot kingroot twrp telepítés... És csak annyit akkartam hogy nougatos a készülékem( homtom s8) és hogy substratum témát akkartam beállítani.

#biztonság #rendszer #rendszertanusítvány #hitelesítők #root hogyankellrootolni
2018. júl. 11. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
:-) Nem. Ha kitörlöd a root tanúsítványokat, akkor minden ssl titkosított forgalom megbízhatatlanná válik a böngésző, és a https-t használó háttérfolyamatok számára, mivel egy-egy site tanúsítványát ezen root tanúsítványok valamelyikével írták alá (vagy a köztes aláírót). Magyarul semmi köze a root-oláshoz. Utóbbiban én nem tudok segíteni, régen láttam androidot, és akkor sem tettem, nem volt miért.
2018. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!