Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki folyamatosan bejelentke...

Valaki folyamatosan bejelentkezik a viberembe mit tegyek?

Figyelt kérdés
hiába telepítettem újra csak látom hogy valaki bejelentkezik rajta.nem léptem be egy hétig és azt írja ki 30perce voltam elérhető!!most épp 6perce...mit tegyek ne tudjonak belépni?illetve hogyan tudhatnam meg milyen eszkozrol vagy honnan lepnek be a fiókomba?
2018. szept. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Settings -> Account -> Desktop and tablets


Itt látnod kell, hogy milyen eszközök használhatják még a fiókodat. Ha valamelyik gyanús akkor töröld ki.

2018. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de leirnad magyarul mert nekem ilyen nincs a menuben amit leirtal bocsi.
2018. szept. 17. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

MINDEN Viberhez tartozó eszközön és e-mail fiókban változtasd meg a jelszavaid valami nehezen kitalálható.

Futtass kémprogram és vírusírtást a gépeden.

2018. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom magyarul...


gondolom Beállítások -> fiók -> Számítógépek és tabletek


Nem kell semmilyen vírusírtás

2018. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy törlöd a gyanús bejelentkezést, nem fogsz elérni semmit. A betörő nyilván tudja a belépési adataid, amiket valószínűleg egy kiszivárgott/kitalált/ellopott jelszó segítségével szerzett meg, és alighanem nem közvetlen a viber fiókod törte fel, hanem pl. az ahhoz tartozó e-mail fiókot.
2018. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát mert azt szeretem
2018. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hogy tud más belépni a viberedbe ?

Telefonszámmal működik nem email fiókkal.

Ha rosszul tdom elnézést. Csak azért...mert én a sajátomról nem tudtam másik telóról...

2018. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!