Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet ez? ESET Online...

Mi lehet ez? ESET Online Scanner a következő kártevőt találta. módosult Win32/Toolbar. Conduit. AX kéretlen alkalmazás.

Figyelt kérdés
Megtalálható a Program Files-ba ahol az uTorrent.exe van illetve abba a mappába ahová le lett töltve az utorrent 2.2.1 exe. 4 éve töltöttem le használtam is. Soha semmi probléma nem volt vele. Legalább 2 éve nem torrenteztem. Valamint jelzi a kéretlen alkalmazást az Automatikus indítású helyeken, de ott azt írja, hogy nem lehet megnyitni. Kb 2 hete használtam az ESET Online Scannert akkor nem jelzett semmit.

2018. okt. 22. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

válts klienst pl.:qbittorrent

az utorrent tele van reklámmal és a velük járó vírusokkal :)

2018. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy adware (kéretlen reklámprogram), bárhogy települhetett a gépedre.

Malwarebytes segíthet a problémádon.

2018. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszra: Az utorrentet kb 2 éve nem használtam, mert már nem torrentezek. 2 hete még semmit nem jelzett.


2. válaszra: A Malwarebytes fennt van a gépen és mindennap ellenőriz de semmit nem jelzett. :( Csak az ESET Online Scanner mutatta amit időnként szoktam futtatni.

2018. okt. 22. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem töröld le az utorrentet, onnantól meg ne foglalkozz vele.
2018. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valószínű ez lesz. Igaz nem értem, hogy több mint 2 órás Malwarebytes teljes átfogó ellenőrzés semmit nem jelzett. Pedig mindig jelezte ha valami nem oda való volt a gépen.
2018. okt. 23. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
A ESET Online Scanner naponta megkapja a fizetős Eset Antivírus frissitését, vagyis naprakész. Ez lehet a magyarázat.
2018. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem szabad utorrent-et használni sose.

Értsétek már meg végre.

2018. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2018. okt. 24. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Qbittorrent jobb
2018. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!