Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti mivel ragasztjátok le a...

Ti mivel ragasztjátok le a laptop kameráját?

Figyelt kérdés

Sebtapasz?

Esetleg más?



2018. nov. 29. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egy sima árcédula is elég, vagy post it darab
2018. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs leragasztva, nem vagyok paranoiás.
2018. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Csak a paranoiás hülyék ragasztják le.

Elképesztő amúgy, hogy van olyan laptop, amin már konkrétan el tudsz húzni egy takarót a kamera elé... szánalmas.

2018. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Barna, vastagabb sebtapasz, amit méretre lehet vágni.
2018. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom figyelmetekbe a Snowden című filmet és ez csak az állami része (persze itthon kevésbé ilyen), de ezenfelül ott van az illegális része is, vagy a "nem állami"
2018. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azóta ragasztom le, amióta láttam egy dokumentumfilmet, hogy hogyan tudják használni távolról. Persze nem gondolom, hogy valaki pont engem akarna direkt megkeresni, de sose lehet tudni.

Azért az elég elgondolkodtató, amikor egy lány öngyilkossági kísérletet követett el, mert felvették meztelenül és kitették a netre.

2018. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nemm kell leragasztani, ki kell húzni a gép alaplapjáról és nem fog működni, ehhez persze szét kell szedni, de ez a leghatékonyabb módszer.

Az Eszközkezelőböl is le lehet tiltani, ha nem akarod vagy tudod szétszedni.

2018. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Papírzsepi,szalvéta,papír(egy kis darab)+celux.

De én inkább kivettem egy az egybe a kamerát mert fölösleges volt,kamerája gyenge és van úgyis usbs kamerám.

Másnál a biosban lekapcsoltam jóval egyszerübb.(persze nem minden laptopnál van ilyen)

Csak egy kérdés amúgy a telefonodon a kamerát leragasztod?

(én nem) pedig azt mindenap használod.

2018. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyen szinten irányítja a laptopodat akkor már nem amiatt kéne aggódni ami a képernyővel szemben van, hanem ami rajta. Pl. netbank, hitelkártya adatok.
2018. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Sebtapasszal. Könnyű leszedni ha mégis kell és nem hagy nyomot a lencsén. Nem értem miért fáj valakinek az ha egy másik ember leragasztja a kameráját, engem speciel nem érdekel ha ő meg nem.


A telefon más téma annak SOKKAL kevesebbet vagyok a látóterében, míg a laptopom előtt naponta több órát ülök. Azon kívül az android / iOS biztonságosabb is mint a windows.

2018. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!