Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót ajánlotok?...

Milyen vírusirtót ajánlotok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Avira / Avast / AVG ezek ingyenesek, használd ezeket.


Fizetősek közül:


Kaspersky / Norton / Nod


Amúgy inkább a gépet kell megtanulni használni, mert 100%os biztonságot egyik se ad.

2010. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaaaj má mindig ezek a gondok, felraksz egy Avastot, ingyenes azt le van a gond, nem baszog*t senki!
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy legjobb:)


egyébként otthoni felhasználásra még egy pont az ingyenes avast mellett részemről

2010. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az avast mindent átenged! Egyébként 29% eredményt ért el a legutóbbi AV-Comparatives teszten, és a VirusBulletinen is, ha ugyan át is megy, de a többiekhez képest gyatrán szerepel. Bizonyos fórumokon, de több helyen láttam, hogy letölthető házi tesztekhez jó tesztcsomagokon is gyatrán teljesít, de tényleg nagyon gyatrán!

Tehát ezt szerintem NE tedd fel!

2010. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a nagyobb nod-ot, az Eset smart security-t használom évek óta! több idegen gépról hoztam már haza pendrájvon virust, de mind leszedte! Igaz, havonta kéri a (ingyenes) kódot, de naponta többször is frissiti az adatbázist! és a gépet se fogja vissza
2010. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez hülyeség:)


[link]

[link]

[link]

2010. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint a 20.30-asnak válasoltam:)
2010. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem furcsa,hogy az av felmérése szerint csúcskategóriás a hulladék microsoftos termék,meg egy-két névtelen valami,míg alsókategóriás pl a mcaffee és a pctools?:)


a panda,a norton és az avg is csak közepes eredményt ért el?:)


ezek szponzorált tesztek


valszeg azok is azok,amiken az avast jól szerepel,de akkor nem kellene a kétes tesztekkel jönni,mikor folyamatosak a jó visszajelzések:)

2010. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Az AV teszt egy proaktív teszt, ergó annyi derül ki belőle, hogy az avastnak nem túl jó a passzív heurisztikája. Vagyis egy számára ismeretlen, még nem futó vírusról 29 % eséllyel mondja meg, hogy vírus. A tesztminta alapján, amit ugye ki tudja milyen szempontok szerint válogattak össze.

2. Az avastnak az ingyenes változatát tesztelték, míg az Avirának a prémium kiadását. Az Avira ingyenes változatában nincs teljes heurisztika, így alighanem gyengébb.

2010. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!