Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mely TV-k ismerik az exFAT...

Mely TV-k ismerik az exFAT filerendszert? (Én hirtelen nem találtam csak olyat ami az NTFS-t ismeri. Pedig logikus lenne a nagy kapacítású USB adathordozók világában. )

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 12:07
 1/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Pl.:

[link]


Az új tévék szokták tudni, a régebbiek nem annyira...

2019. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Áruld már el hogy miért logikusabb az exFAt az NTFS-nél a nagy kapacítás világában???
2019. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket ezek szerint legalább van.

Sharp árkategóriájú okos TV-kre gondoltam.

2019. szept. 18. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
USB flash meghajtókra gondoltam. Mert ez lett ezekhez tervezve. Az NTFS inkább a HDD-k hez. Tudtommal. De egy TV-re inkább dug az ember USB kulcsot mint külső HDD-t Már csak a majd minden TV-nél olvasható 500 mA-os korlát miatt.
2019. szept. 18. 21:42
 5/7 Shaddark ***** válasza:
24%

De az XFat 32gb.-nál nem tud többet. És egy fájl maximum 4gb. lehet. Filmeknél azért ez néha kevésnek bizonyulhat...


- Az usb kulcsokhoz semmi nem lett tervezve, azt teszel rá amit csak szeretnél.

Azért ajánlják a fat32-őt mert az kompatibilis a régi eszközökkel is. Így biztosan olvasni tudja a múlt században vásárolt számítógép is, nincs probléma.


Ám ha a mostani évszázadban vásároltad minden eszközöd akkor sokkal jobban jársz az NTFS-el.

2019. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exFAT akár több TB partíciókra is rakható.

Nincs rajta semmiféle fileméret korlát (se más)

A 32GB nál nagyobb SD kártyák szabványos filerendszere (pl fényképezőgépek kézikamerák exfat-et kezelik ntfs-t nem)

MAC OS (OSX) tudja kezelni (az ntfs-t nem ismeri)

Flash alapú eszközt az ntfs naplózó jellege hamar hazavágja, míg a exfat kíméli.

2019. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Shaddark: Amit írsz az hülyeség nem a FAT32-t kérdeztem hanem az exFAT-et. Mert ahogy az utánad következő írta de hadjuk is. Azt már látom hogy igen a Bravia kezeli de sajna ez elég drága. Én a Sharp ár kategóriájában gondolkodtam.
2019. szept. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!