Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » YouTube videózás telefonnal?

YouTube videózás telefonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni videót I, de egyenlőre nem akarok még akkora szöget bele fektetni hogy vegyek egy kamerát, mert ha mégsem szeretném folytatni akkor “feleslegesen” vettem kamerát. iPhone XR készülékem van. Szerintetek ezzel eltudnék kezdeni videozni vagy mindenkepp vegyek egy kamerát?

Válaszokat koszi előre is



#YouTube #iPhone XR #videozas.
2019. okt. 24. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kamera van benne, ami minimális szinten vállalható minőségű videót vesz fel akkor meg lehet vele próbálkozni. Egyébként szabad kíváncsiskodni hogy miféle csatornát szeretnél indítani?
2019. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha iPhoneX-ed van, akkor már eleve "nagy szöget fektettél bele", mert azok a telefonok csak 5x annyiba kerülnek, mint amit tudnak és amit érnek... :-)


Mellesleg, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem te lennél az első, aki telefonnal készít videókat, nekem nem iPhone-on van, de ennek ellenére szerintem mégis jobb minőségű videót képes készíteni, mint a kamerám, ami meg nem mai már az tény.


Szerintem csak az a fontos, hogy szerezz hozzá egy állványt, hogy fix-en tudd felvenni az eseményeket, mert ha még van is a kamerában "rezgéscsillapító"-funkció, akkor se lesz annyira tökéletes, ráadásul ha remeg a kezed, az még idegesítő is, főleg annak aki nézi.


(a YouTube egy kicsit javít az ilyen hibákon, mikor feltöltöd a videót)

2019. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha engem érdekel egy video, akkor magas ívben teszek rá, hogy milyen eszközzel vették fel. Akkor is megnézem, ha vhs-ről digitalizálták be. Úgyhogy vágj bele nyugodtan a telefonoddal, úgyis a téma adja el a csatornát.
2019. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat rosszul írtam azt akartam írni hogy “nem akarok nagy összeget”....


#1 leginkább szerintem vlogokat készítenék mivel nagyon sokat utazok. De szeretnék/tervezek más jellegű videókat is csinálni.


#2 köszönöm a segítséget, igen arra én is gondoltam hogy egy állványt be kéne szereznem


#3 köszönöm


Mindenkinek ment a zöld pacsi, és köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltatok :)

2019. okt. 24. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért vegyél valami normális mikrofont is, mert a telefonmikrofonnal nem lehet dolgozni.
2019. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom :)
2019. okt. 25. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!