Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El megy a Rainbow sic siege?

Cyber Kaka kérdése:

El megy a Rainbow sic siege?

Figyelt kérdés

AMD A6 5400b

8gb ram

gtx 750



2019. okt. 29. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Mivel az R6 alapból egy multi shooter game, ezzel a processzorral és VGA-val nem lenne csak pár FPS-ed.

Én ennél fényévekkel jobb géppel kezdtem el R6-ozni még 2016-ban, és már akkor is kínlódtam a folyamatos FPS dropok miatt.

Sajnos az R6 pont az a game, ahol 60 FPS alatt nem érdemes játszani, neked ebből jó ha lenne 20.

2019. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pappgr ***** válasza:
A processzort fejből nem ismerem, a ram éppen hogy csak elég. Én egy 780m-em játszottam, és ott közepes beállításokkal volt stabil 60 FPS-em. Talán (és ezért nem vállaok felelősséget) lesz 30 FPS-ed ha minimum beállításokon jétszasz. Ismét, nem tudom mennyire erős a processzor, de ha van még benne egy plusz 20-30% kakaó akkor ha el tudod adni a videokártyád 10-15-ért akkor egy gtx 1060 kb plusz 40-be kerüle amin kellemesen el tud rötyögni a játék.
2019. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pappgr ***** válasza:
Rákeretem a processzorra, hát ez édes kevés, sajnálom. Nagyon minimum 2-szer ilyen erős proci kell.
2019. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!