Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop miért nem jó?

Laptop miért nem jó?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom mutatja a microsoft logót, de utána meg szürke a képernyő, még az egeret sem mutatja de érzékeli pl ha megnyomom az fn+10 gomb az a képernyő vetítés meg ilyenek, de a képernyő szürke semmit nem mutat.

#laptop #szürke kijelző
2019. nov. 7. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a laptop rossz, hanem maga a windows krepált be, keress vagy csinálj egy windows 10 usb kulcsot majd bootolj be róla és javítás.
2019. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

BIOS-be be tudsz lépni? Nem mutat valami hibát (ram, hdd)?


Próbálhatod áramtalanítva kivenni az akkut, és megigazítani RAM és HDD csatlakozásokat, majd akku vissza.


Vagy lehet újratelepítés is.

2019. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem telepiti ujra se magát, kivettem az akkut nyomtam 15 20 mpig a bekapcsolo gombot majd probaltam ujratelepiteilni amit kihozott menubol de semmi nem enged semmiz mindjárt szetkurom az egesz tirpák cigany fost
2019. nov. 7. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A windows 10 1903 verzió számú windows után nem is mondanék sokat, nem jól sikerült.

Én napokba telepítettem Debian linux után Windows-t és meglepődtem mikor egyből bekapcsolás után elkezdi írni fölöslegesen az ssd aztán meg is döglik és kékhalált produkál.

Ha windows 10-et telepíted akkor csak 1809-et telepítsd.


Esetleg valami linuxal is probálkozhatsz pl. Ubuntu,Linux Mint,Manjaro stb.


Windows 10 telepítőt meddig sikerült bootoltatni?

2019. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fél óráig kb és kiirta h valami hiba miatt nem lehet ujratenni, most mit csinaljak? bekapcsolom kiadja a lenovo feliratot meg a Windows logot is, tolt egy kicsit majd szurke a kepernyo most mit csinaljak?
2019. nov. 8. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!