Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a gépem?

Miért lassú a gépem?

Figyelt kérdés
Nem a legjobb gép az tény, de pl még olyan játéktól is lefagy, amit a sokkal szarabb gépem is elvitt akadozás mentesen. Youtube videók 240pn is akadoznak. Ha csak a feladatkezelőt megnyitom már attól is lefagy fél percre. Újratelepítettem a windowst, lefutattam többfélre programot amit javasoltak(ccleaner,malwarbytes...) de nem lett semmivel sem jobb. Eszķözkezelőben megnéztem, mindenenhol azírta, hogy a legfrisebb illesztőprogram van. Nem tudom, mit lehetne mèg csinálni?
2019. nov. 12. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Windows 10 van rajt
2019. nov. 12. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen elképzelhető, hogy a benne lévő merevlemez sérült, szektorhibás ami okozhat irreális lassulást a számítógépeknél. Futtasd le a HDS (Hard Disk Sentinel) legújabb verzióját és nézd meg a merevlemezed állapotát. Ez lenne az első amit a helyedben megnéznék.
2019. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem. Azt írja hogy teljesítmény 100%

Kondíció 83% és hogy a lemez felületén található 11 hibás szektor,melyek tartalma a tartalék területre lett áthelyezve. Akkor ezek szerint ez a probléma?

2019. nov. 12. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a probléma. Elég erősen fennáll az adatvesztés is. Mentsd le az adataidat ameddig teheted, ha van olyan ami nem pótolható. Ez mindenképpen cserére szorul. A cseréről annyit, hogy manapság már csak SSD, legalábbis a rendszer számára. Potom pénzekért lehet kapni 240 GB körüli meghajtót aminek a sebességét össze sem lehet hasonlítani egy merevlemezével.
2019. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!