Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen trailer videókat mennyi...

Ilyen trailer videókat mennyi pénz, idő lehet összerakni?

2020. febr. 4. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ölég sok, de gondolom ezt te is tudod, és nem igen értem a kérdésed lényegét. :)
2020. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy egy hasonló trailer videót szeretnék. Mennyi pénzbe fájna kb.?
2020. febr. 4. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan ki van vágva egy játékból pár jelenet (felvette képernyő mentéssel) és összefűzte őket egy ingyenes videószerkesztővel? Semennyibe nem kerül (a játék árába, meg a videófelvevő program árába). Ennyi. Igénytelen munka, amatőr, ahogy látom.

Ezt bárki simán összerakja otthon!

2020. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem csak simán a játékot vette fel ez annál jóval komolyabb, a játék egészen más. Úgy lett egyesével összerakva minden jelenet, amik a videókban vannak.

Ha szerinted ez amatőr munka, milyen számodra a profi?

2020. febr. 4. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es. Azt kérdezed mi vele a gond? Minden. Ez lényegében egy 1995 körüli technológiával készült renderelt fantasy féleség. Már akkor jobb átvezető animációkat készítettek. Értem én, hogy amatőrök a készítők és ennek is örülni kell, sőt én nem nézem le a régebbi animációkat, de valljuk be, ez kevés manapság.

Statikus mozgás, gyenge fényeffektek, szerintem pre-digitalizált anyagból dolgoztak.

2020. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!