Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható laptop szerviz...

Megbízható laptop szerviz Debrecenben?

Figyelt kérdés
Ralottyent egy kis víz, azóta nem kapcsol be. Tudtok olyan helyet mondani Debrecenben, ahol meg tudjak csinálni és megbízhatóak?

2020. márc. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerek Debrecenben laptopszervizt, de azt elmondhatom, hogy mit kellett volna tenned, hogy a laptopod esetleg túlélje a fürdetést. Az esemény után azonnal ki kellett volna húzni belőle a tápot és kivenni az akkumulátort, majd legalább 2 napig a közelébe se menni, hogy legyen ideje kiszáradni. Ezután meg lehetett volna próbálni egy bekapcsolást. Ha szerencséd van elindul, ha nem akkor ugyan ott vagy ahol most. Ekkor az esély 50-50%. De mivel gondolom az öntözés után be akartad kapcsolni, így az esély a működésre 0%, mivel alaplapi rövidzárlatot okoztál. Ezt csak alaplapcserével lehet javítani, aminek a tarifája közel azonos a laptop árával.
2020. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Nagy Lajos kir. útja,

Csokonai u.,

Cegléd u,

Egyetem sgt.

stb, stb.

2020. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első, mindezt megtettem, amit leírtál. Napokig hagytam, nem kapcsolt be.
2020. márc. 8. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!