Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látom az új messenge...

Miért nem látom az új messenger verzióban, hogy néhány ember mikor volt utoljára elérhető?

Figyelt kérdés
Nem vagyok letiltva és ők sincsenek általam. Több embernél sem látom, pedig az előző verzióban láttam.

2020. márc. 12. 08:55
 1/4 anonim válasza:

Régi az android a telcsin.. Már nem kompatibilis teljesen, ezért vannak ilyenek..

Vagy valahogy frissítsd le, rakj rá főzött romot vagy mittudomén.. rakd vissza a korábbi messenger verziót - és kapcsold ki az autómatikus frissítést.

2020. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iphon X-em van, nem android. Hiába törlöm az alkalmazást és telepítem újra, akkor is csak ez a verzió települ. Nincs is az App storeban más verzió. A beszélgetőpartnerek nagyrészénél nem mutatja, hogy mikor volt utoljára elérhető. Reggel mèg minden rendben volt, nem értem
2020. márc. 12. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Ja akkor az is lehet csak ideiglenes bug. Várj egy kis időt, és ha szerencséd lesz lehet megjavul magától..
2020. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A messenger mi mindig szórakozik.. előfordulnak néha ilyenek..
2020. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!