Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a biom-ban megemlítek...

Daweeh kérdése:

Ha a biom-ban megemlítek valakit akkor nem változtatja át hivatkozássá a nevét pedig @-ot is használok. Illetve azt a személyt nem tudom a képeken megjelölni. Valaki tud ezzel kapcsolatban valamit?

Figyelt kérdés

nincs letiltva az adott személy

Én arra gondoltam hogy esetleg mivel ő sokszor letiltott engem ezért lehet ez hogy blokkolta...ha ez igy van remélem csak ideiglenesen

Ha van itt valaki akinek hasonló problémája volt vagy tud valamit megköszönném segítségét



2020. márc. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmazd újra a kérdésed, mert érthetetlen. Ezért is nem válaszolt senki. Részegen írtad ki a kérdést?
2020. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem érthető a kérdés, és egyébként valószínűnek tartom, hogy az illető blokkolt téged, kedves kérdező. A legegyszerűbb módja, hogy ennek utánanézel. Keress rá a személyre instagramon, és ha nem dobja ki a keresés, vagy egyéb furcsa dolgokat veszel észre (eltűnt a profilképe, 0 követője van, eltűntek a posztjai mintha sose lettek volna, stb) akkor biztos hogy letiltott..

Ha valaha kommentelt bármely posztod alatt, a kommentet is használhatod a fiókja meglátogatásához. Ha voltak DM-jeid (privát üzeneteid), az Instagram algoritmusa -ha valaki letilt- mindkét félnek elrejti a privát beszélgetést. És ha mégis sikerül megnézned a profilját, esetleg próbáld meg a követést. Ha blokkolva vagy, az Instagram nem fogja engedni, hogy bekövesd az illetőt.

2020. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok letiltva neki se semmi...és ráadásul ő meg tud engem jelölni és megemlített a bio-jában de nekem nem sikerül, azaz amikor a @ mögé beírom a nevét ott kidobja a találatot, rányomok akkor kéken jelzi, de miután pipáltam(azaz mentettem) akkor szöveggé változott nem említéssé
2020. márc. 24. 13:11
 4/5 anonim válasza:

Ez hol van?

Inatagram,Snapchat?

vagy valahol máshol?

2020. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lehetőség, hogy korlátozod, kik tudjanak megjelölni?
2020. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!