Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Green Fox Academy, erdemes...

Danielfisher1991 kérdése:

Green Fox Academy, erdemes belevagni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Egy gyors kerdesem lenne azokhoz akiknek van tapasztalata a Magyar programozo bootcampekkel, ezek kozul is leginkabb a Green Fox Academy-vel.

Evek ota probalok palyat valtani, de valahogy egy iskolanak sem sikerult a vegere jutnom a heti 45-50 ora munka mellett. (egyetemre jartam 8 honapig, most egy Network + kepzesen vagyok, de egyszeruen csetlek botlok mindegyiken idohiany miatt.) Most eljutottam arra pontra, hogy van felrerakva annyi penzem, hogy betudnek vallalni egy Green Fox kepzest es a lakhatasom/igenyeimet is tudnam fedezni kepzes alatt. Sajnos az egyetem nem jatszik meg, mert nincs idom munka mellette tanulni, pedig tudom az lenne a legjobb. Evek ota a UK-ban elek, riasztopanelek troubleshootingjaval foglakozom, illetve riasztasokat iranyitok, de sajnos ez igencsak stresszes tud lenni sokszor. Erzem, hogy ideje palyat modositani. Mit ajanlanatok ?

Koszi sracok !



#Green Fox Academy #it bootcaamp
2020. márc. 30. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam a cikket, de nem tudom mennyire hiheto. Van egy HR-s ismerosom aki ajanlotta, illetve egy IT-ban dolgozik es vannak nala GF-t vegzett diakok.
2020. márc. 30. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van egy HR-s ismerosom aki ajanlotta"

A sors mentsen meg a HR-esektől...

Az ilyen gyorstalpalókkal meg az a baj, hogy nem képesek átadni azt a tudást, ami elég mély ahhoz, hogy hosszú távon te programozó legyél. Igen, az éppen legtrendibb technológiát benyalatják, azt álmodból felkeltve is tudni fogod, de a programozás nem ennyiből áll. Kicsit változnak a trendek, és ahhoz, hogy te is kövesd azokat, vagy netán egy teljesen más területen is programozz, ahhoz olyan ismeretek és képességek szükségesek, amit egy zöldróla már nem tud átadni.

Divat lett szidni az egyetemeket, amiért nem (csak) az éppen trendi frameworköt oktatják (amit aztán 3 év múlva lehet, hogy a kutya sem ismer), hanem képességeket, és nagyon mély tudást adnak. Mert az, hogy megtanulj egy új JS frameworköt, vagy az éppen aktuális trendi nyelvet, az a könnyebb része a dolognak. Az, hogy egy rendszert átláss, megérts, na, ahhoz bőven kevés a foxi. Akkor már inkább levelezőn egy egyetem.

2020. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt probaltam atadni, hogy valtashoz kene az iskola. Utana szivesen tanulom tovabb, de egyszerubb ugy tanulni, hogy az ember mellette ebben dolgozik. Az egyetem kizart jelenleg, csinaltam es teljes munkaido mellett nincs idom a matekon atmenni, ugy megvagtak 2x is mint a franc. A penz pedig kell, mert a lakas es etel nem ingyen van :D Ezert gondoltam a GF-re, ha az embernek vagy 250 e Forintos netto bevetele, laza 40 orat melozik hetente es nem 50-et, akkor talan az egyetem is menne. Ezzel a kezpessel tisztaba vagyok, hogy max kodolo less az ember es nem fejleszto vagy tervezo, de valahol el kell kezdeni.
2020. márc. 30. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!