Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon többször is megfordult...

Vajon többször is megfordult a szakítás a fejében?

Figyelt kérdés

Bocsánat, valószínűleg nem jó,helyre írtam a kérdést, de bízom benne, hogy a jelenlegi helyzetben itt hamarább választ kapok.

A Discord nevű alkalmazást használjuk tanulásnak.

Az első órától kezdve én mindenkit tökéletesen hallok, viszont engem senki sem hall.

Amint bekapcsolom a voice activity-t borul az egész rendszer, mindenkinek borzalmas recseges keletkezik, nem érteni semmit abból amit mondanak.

Ezért gyorsan kikapcsolom.

Az egyik órán az egyik tanár nem tudom, hogy de rájött, hogy konkrétan miattam van ez az egész, amint kikapcsoltam minden ment simán, csak ugye én nem voltam még mindig hallható.

Sajnos telefonon keresztül kell megoldanom, nincs más eszközöm, az iskola pedig nem tud biztosítani.

Minden beállítást próbáltam már,. reménytelenül.

A következő órától már rendesen félek,ha újból felszólít valamelyik tanár, nem fognak hallani.

Pedig jelen vagyok,. látják is csak nem értik miért nem szólalok meg.

Nagyon kínos.

A telefonomon is minden beállítást megpróbáltam már, sehogy sem jó.

Hozzá kell tennem, hogy egy Nokia


2020. ápr. 2. 10:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Uramistenke...nem.jo helyre írtam, bocsánat!:D
2020. ápr. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!