Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja annak a...

Mi lehet a baja annak a laptopnak, ami nagyon nehezen kapcsol be, de miután bekapcsol nagyon nehezen nyit meg minden programot. A winchester állandó 95-100%-on van, annyin dolgozik Mi lehet a próléma?

Figyelt kérdés

A gépet már újra raktam, újra indítottam.

(Én arra gondoltam hogy a winchester mehetett tönkre)

Ti mire gondoltok ?



2020. ápr. 5. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg HDD hiba,nézz rá egy programmal.Teszteld az olvasási sebességét is.
2020. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Ok nélkül nem megy 100%on, első körben az Erőforrás figyelőben ránézni hogy mi eszi a vinyót, netet letiltani, ki gyomlálni a fölös cuccokat, megvárni a frissítéseket, főleg újratelepítés után egy lassabb gép napokig tud kínlódni a frissítésekkel. Aztán HDSentinel-el megtudni a vinyó állapotát, pendrive/külsővinyóra kimenteni minden fontos dolgot és tenni bele egy SSDt :D
2020. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

tisztan?


Es hogy telepult? Lassan vagy normalisan?


mert ha a hdd szenved es semmi ok nelkul valoban akkor haldoklik, es rengeteg olvasasi irasi hibajavitas miatt szenved

2020. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
szerviznek inkabb erdemes lenne megmutatni foleg ha garis
2020. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már újra raktam a laptopot, (lassan települt), megnéztem a feladatkezelőbe is hogy mi használhatja, de semmi sem használta. Programokat,mappákat alig akar megnyitni.
2020. ápr. 5. 19:02
 6/6 anonim válasza:
vinyót cseréld ssd-re
2020. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!