Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG LCD monitor Tn vagy IPS panel?

LG LCD monitor Tn vagy IPS panel?

Figyelt kérdés
Most egy régebbi LCD monitorom van nagyon rossz már a képe és sötét is! Kinéztem egy LG 24Mk430 24colost! Nagyon tetszik de nem tudom hogy Tn vagy IPS panelt vegyem! Ti melyikre voksolnátok? Egyenlőre csak alap dolgokra kellene például esténként szoktam sorozatot nézni gépen meg netezek de majd később szeretnék egy két játékot kipróbálni csak majd ahhoz egy jobb gépet is kell néznem mert ez egy régi core2duo ami a mai játékokat nem mozgatja meg! Nem vagyok gamer vagy ilyesmi szóval jobban netezni meg filmet nézni kellene! Max egy két játékot próbálnák ki majd! Sokan az IPS-t ajánják más fórumon!

2020. máj. 5. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ár különbség engem nem érdekel!
2020. máj. 5. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:
IPS panel.
2020. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez van: [link] Tn panelesről váltottam erre, és sokkal jobb a kép. Igaz ez már 4k is. Filmet nézni meg netezni tökéletes.
2020. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!