Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Apple laptopot vegyek meg?

Milyen Apple laptopot vegyek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindig is szerettem az apple termékeket.

Most laptopot vagy notebook, macbook akárhogy is nevezik őket szeretnék venni egyet. Leginkább videók nézésére, filmekre, netezésre, néha netes játékokra használnám. A windowssal se voltak gondjaim eddig de váltanék, mert meguntam és nem tetszik már annyira mint régen. Akiknek van ilyenjük nekik milyen fajta van, melyiket érdemes megvenni ami nem is túl drága, de mégis újszerű. Használtat nem szeretnék venni. Mindenből apple terméket szeretnék. Más félét érlek ne ajánljatok légyszi, mert csak is az apple marad nekem. :). 22l. Lehet alár tablet is vagy bármi amit gondoltok, hogy megfelelő lenne nekem.



2020. márc. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Macbook Pro 13” 2019’ van (az aktuális modell, touchpaddel)

Nagyon szeretem, eddig nem volt semmi gond vele.

2020. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a 2019-es 13” macbook pro-t használom, de nem csak videozni és netezni.


Ha megteheted és csak ennyire kell akkor a 2019-es Macboook air-t vedd meg:

[link]


Esetleg nagyon szép és könnyebb készülék a sima macbook, de az drágább és gyengébb is.


A legolcsóbb variàció amit újonnan még megkapsz pedig a 2017-es macbook air viszont annak a kijelzője kicsi felbontású és a betekintési szöge sem a legjobb.

2020. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabenito válasza:

Szia!

én egy 2017-es touchbar nélküli Macbook pro-t használok.

Maximálisan egyet értek az előttem lévő véleményével. Mindenképp macbook air-t vegyél szerintem. Most frissült tegnap a kínálat azt vedd szerintem aminek 256gb az alap kapacitasa.

2020. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!