Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tegnapi nap folyamán a pcx...

Yurri1g kérdése:

A tegnapi nap folyamán a pcx honlapon összeraktam egy configot, és gépösszeszereléssel kértem. Arra vagyok kíváncsi, hogy majd becsonagolják a hardverek dobozait is, (videókártya, proci stb) vagy csak az összerakott gépet küldik el?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez egy jó kérdés. Szerintem alapvetően a dobozokat nem küldik, de ha kéred őket, akkor keresd fel az ügyfélszolgálatot és szólj nekik, hogy küldjék azokat is, biztos megoldható. De arra készülj fel, hogy úgy lesz egy kis extra költség. Pár száz forint, nem sok.
2020. dec. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ha a gép egészére (az összeszerelt konfigra) kapod a garit, egybe van számlázva (az összeszerelés díjával együtt), akkor a dobozok nem képezik a konfig részét. Ha bemész egy boltba és egybe pc-t veszel, ott se nagyon adnak dobozt, csak azt az egyet, amiben maga a gép van.

Egyébként ha így van, nagyon nagy bolt volt, mert a gari időtartamáig még csak szét se szedheted :D

2020. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom azért érdekli a kérdező, mert kell a garihoz.

Valszeg ilyenkor nincs erre szükség, mivel ők viszik a balhét.

2020. dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Ajánlom jobbra fent a keresőmezőt a kulcsszavaiddal, "pcx.hu dobozait":

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pcx.hu+dobo..

2020. dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy 3 vagy 4 éve rakattam össze gépet a pcx-el, elküldték a dobozokat is.
2020. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 meszike91 ***** válasza:
Iponnál elküldik azt tudom.
2020. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El küldik, igen, egyik videojukban mondták is, hogy a dobozért es egyeb tartozekokert is fizetsz, szoval az a tied.
2020. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Köszi a gyors és hasznos válaszokat!
2020. dec. 6. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!