Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy azt hiszik...

Miért van az,hogy azt hiszik sokan ha van számítógépük akkor értenek is hozzá?

Figyelt kérdés
Olvasgattam éppen a facebookon több csoport van amiben lehet feltenni számítástechnikai dolgokkal kapcsolatban kérdést ha valaki nem ért hozzá vagy még nem találkozott olyan problémával vagy még ezt azt nem tud éppen.Szóval olyan alapvető dolgokon fogom a fejem pl xy nak hűtési problémája van és felteszi a kérdést,hogy mit lehet csinálni irkál mindenki kérdezik azok a ventilátorok kifelé szívnak vagy befelé fújnak de simán látszik a képen,hogy állnak a ventilátorok hogy szív e vagy fúj,akkor a ház eleje milyen lehet közben ott a megfejtés csak google kereső,meg add el vegyél új házat mikor a házzal kurvára semmi gond nincs.Meg sorolhatnám és ilyenek adnak hülye tanácsokat mikor még nekik sincs fogalmuk semmiről sem.

2020. dec. 28. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy képtelen vagy olvashatóan, magyarul írni?

Pedig ez általános iskola alsó tagozatos követelmény.

2020. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

allnak mukodes kozben?


es mi volt a megoldas akkor?


segiteni szeretnenek


te meg tul komolyan veszed mint lathato

2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1/


Oké egy újabb nyelvtan náci :D

2020. dec. 28. 22:44
 4/7 A kérdező kommentje:

2/


Nem állnak működés közben de pl nem jól vannak berakva a ventilátorok szóval nincs meg a rendes légáramlat meg lehet az sem a legjobb,hogy elöl van 3 ventilátor de egy üveglap szerűség van előttük viszont legalább világítanak :D Meg még ugye kérdéses a paszta a processzoron mert hogy a tulaj úgy vette a gépet használtan és a paszta állapotáról semmit sem tud.Én értem,hogy segíteni szeretnének de mikor egy kettő azt sem tudja,hogy merről szív vagy fúj a ventilátor vagy ökörséget írnak.Nem az,hogy komolyan de szeretnék úgy segíteni,hogy annak értelme is legyen.

2020. dec. 28. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Őket kellene kérdezned
2020. dec. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aludd ki magad, sok volt a bejgli.
2020. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


Hát azt nem igazán ettem.

2020. dec. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!