Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb számítógépes...

Melyik a legjobb számítógépes operációs rendszer?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinek melyik. Nekem a Linux.
2021. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé szubjektív, kinek, milyen célra? Fotósok, videósok például előszeretettel használnak macOS-t. Irodai munkára, mérnöki munkára, játékra Windows a nyerő. Programozásra, vagy csak alap használatra úgy hogy nem akarsz játszani meg valamilyen Linux disztró. Nincs objektíven legjobb operációs rendszer. Én használok Linuxot és Windowst is párhuzamosan, egyikről sem tudom kijelenteni hogy jobb lenne, mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai.
2021. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Win10
2021. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alex Fly ***** válasza:
Mire? Mondjuk egy XT-n a DOS. Enterprise-on az EXOS.
2021. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Én Linuxot használok PC-n, laptopon meg MacOS-t!


Windowst a kutyámnak se telepítenék fel… :D

2021. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést úgy lehetne objektívebbé tenni, ha pár pontban meg lenne határozva, hogy milyen szempontok szerint gondolkodjunk.
2021. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
otthonra gémelni W10.
2021. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy látom az emberek 75%-nak a Windows a kedvence ha azt választották, a legközelebbi konkurense is csak 16%-on áll, a többi a béka s***e alatt..

[link]

Windowson belül pedig a win10 az abszolut tesztgyőztes. ;)

2021. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Rossz mérce. Az emberek nagy része NEM választ, csak megy azzal, amit a gyerekkora óta megszokott. A Választás lehetősége meg sem fordul a fejükben és az alternatívákat sem ismerik. Olyannal is találkoztam, aki még annak a nevét sem tudta, amit épp használt.

2021. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak egy reális mérce van.


A többi csak szubjektív, ki mit szeretne hallani róla. Van egy ideillő közmondás is:

Bort iszik és vizet prédikál..

(Win10-et használ de linuxot dicsérget..)

2021. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!