Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ethereum bányászat-hoz érdemes...

Ethereum bányászat-hoz érdemes valamit húzni a videokártyán, és ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés

Elkezdtem bányászni ethereum-ot. (Egyelőre csak hobbiból, illetve csak kíváncsiságból)

Szeretném leszögezni az alábbiakat, aminek tulajdonképpen semmi köze a kérdéshez, de azért leírom:

-Van rendes munkám

-Nem célom meggazdagodni

-Nem célom akár egy árva petákot sem keresnem (bár azért jó lenne)

-Egy rtx 2070 super-el nem is lehet :D (Ilyen 35Mh/s körül mozog)

Azért azt szárójelben megjegyzem, ha egy kis pénzt is hoz a konyhára, az már jó, de mint mondtam, első sorban csak a kíváncsiság hajt.

És akkor itt jön képbe a kérdés: érdemes valamit ilyen célból húzni a videokártyán, vagy nem? És ha igen, akkor pontosan mit és mennyire?

Pontosan egy Gigabyte rtx 2070 super windforce vga-m van.



2021. máj. 4. 02:27
 1/5 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Egy RTX 2070 Super-rel jó pénzeket lehet belőle megkeresni. Én egy GTX 1080-al bányászok Február eleje óta és már egy 70-80 ezret tuti összehozott. Bár nem számoltam. A VRAM-ot érdemes Overclock-olni főleg és a power limitet húzd le amennyire lehet. Talán még a GPU tuning sem lehet rosz, de azzal sokat nem nyersz. Küldök egy képet az én beállításaimról, de persze neked nem ezt kell követned. Csak egy példa.

[link]

2021. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen megéri egy picit húzni rajta.

Én még időben összedobtam egy pár kártyás riget 172MH/s-el megy. Egy kis kiegészítésnek elég jó.

2021. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SIDLER válaszát teljesen adom! Amúgy ha az eredeti SIDLER vagy, akkor pacsi, szeretem a videóid!
2021. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SIDLER22 ***** válasza:

Igen az eredeti vagyok. De már nem videózom túl sűrűn.

Érdekes egyébként, hogy annyira adod a szavaimat, hogy el is felejtettél zöldet nyomni rá :D

2021. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pótoltam SIDLER, pótoltam :D
2021. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!