Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan megoldás amivel...

Johnny79 kérdése:

Van olyan megoldás amivel könnyen kezelhetem az telefonon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon összetett a problémám. Súlyosan Mozgássérült vagyok. Alig bírom néhány ujjamat mozgatni. Csak az egeret tudom kezelni, a hatalmas telefonom kijelzőjét már nem. A következő segítségek lennének jók: vagy olyan egér, amihez nem kell adapter, mert ha adapteres vagy vezetékes akkor nem lehet a töltőt rá dugni közben a telefonra. Olyan módszer is jó lenne, ha teljesen össze tudnám kötni a számítógépet a telefonnal és teljesen bármikor bármit amire képes a telefonom azt számítógépről tudom egérrel vezérelni. Hívást tudok indítani, sms-t meg tudom nézni, tudok válaszolni, hívást fogadni stb... Az egyik kiemelt kérdésem az lenne, hogyha bluetooth-os egeret veszek, csatlakoztathatom e, adapter nélkül a telefonhoz, így szabadon hagyva a töltéshez a portot. Azt is tudom, hogy vannak átalakító elosztók, de közben nem töltődik a telefon ha egeret használok. Előre is köszönök minden hasznos tanácsot.
2021. júl. 20. 02:40
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
Én nem használnék hatalmas kijelzős mobilt, kényelmetlen kezelni, vannak kisegítő lehetőségek, ahol hangvezérléssel is tudsz navigálni ios rendszerben, androidra is biztos van. BT egér csatlakoztatásról nem tudok, viszont pl. Samsungnak van toll a mobilhoz, amivel könnyebb lehet a navigálás.
2021. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1 Morzsi007 Köszönöm!

Azt tudom, hogy vannak érintő ceruzák, De azt sem tudom megfogni. Nekem Android telefonom van, mindig is Android párti voltam és a mostani telefonom is még új, Az IOS termékek meg irreálisan drágák. Egy nagy tudású Android telefon fele annyiba kerül mint a fele annyi tudású IOS. Van Google Asszisztensem, de nem tudom hogy kell összehangolni a telefonommal. Elméletileg ott is tudnám hangvezérelni a telefont. Egyébként minden okos telefonhoz van ilyen toll. Plusz gombokat sem tudok megnyomni, pl. Az oldalán a gombokat, amivel feloldom vagy aktiválom. Tényleg csak az egeret tudom kezelni. De nagyon köszönöm a tanácsot!

2021. júl. 21. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!