Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon zúg a laptopom ventilát...

Nagyon zúg a laptopom ventilátora. Ebből lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ideje zúg a ventilátor, ezért elvittem szervízbe, mert zavart. Nos, ott azt mondták, hogy alaplap csere szükséges, közel 400000 Ft-ért. Ezt értelemszerűen nem fogadtam el. Az érdekelne, hogy ebből kifolyólag később lehet-e valami probléma a gépemmel, vagy csak annyi, hogy továbbra is idegesít a zúgás.

A válaszokat köszönöm!



2021. aug. 3. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Zúg a venti és alaplapot akartak cseréltetni? :D

Cseppet madárnak néztek :D

Máshol a ventit cseréltesd le és oké lesz minden.

2021. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes szervizben be. kellene vizsgáltatni.

Alaposan k kell takarítani, a szükséges helyeken a hővezető pasztát újra cserélni, a thermal padeket cserélni.

Ha utána is zúg akkor el lehet gondolkodni hogy mi lehet.

Meg kell nézni hogy a processzor mekkora teljesítményen üzemel, nem zabálja-e valami a procit akkor is amikor nem csinálsz semmit és emiatt melegszik és zúg a ventillátor. Illetve a proci hőfokát is monitorozni kellene, hogy kiderüljön mennyire melegszik.

2021. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Jól át akartak verni.

Csak ki kell takarítani.

Esetleg egy másik ventilátor ha csapágyas

2021. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondták hogy mégis mi indokolja az alaplap cserét?

Komolyan érdekelne. :D

2021. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Alaplapi ventilátor vezérlő probléma, alaplap csere szükséges" ennyit írtak, én nem értek hozzá nagyon, csak annyit tapasztaltam, hogy zúg a ventilátorom😅 köszi a válaszokat!
2021. aug. 3. 12:20
 7/8 anonim válasza:
100%

Vidd be egy másik szervizbe.

Merek rá fogadni , hogy mást fognak mondani

2021. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nettó átverés. :D
2021. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!