Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A MacBook Pro-m be volt...

A MacBook Pro-m be volt kapcsolva elkezdett egy frissítést de közbe le merült és kikapcsolt ,most nem kapcsol be .mi lehet a baj?!

Figyelt kérdés

Sziasztok .Szóval a MacBook elkezdett egy frissitest közben le merült kikapcsolt. Rá tettem a töltőre. Be kapcsol ,elkezd betölteni az Apple logó alatt a csík de kb a félig megy és utána elsötétül a kép és annyi.

Mi lehet a baj?! Valaki tapasztalt mar hasonlót ? Valakinek valami tipp hogy mi lehet ?


(Tudom hogy nem lehet kikapcsolni frissítés közbe,de mar szar az aksija és amúgy mikor elkezdte akkor 17%-on volt és hirtelen kikapcsolt)



#MacBook Pro #mac os #Hiba frissítés kor
2021. aug. 19. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni a MacOS-t, mivel frissítés közben elment a táp, így megsérült. Ezt szervizben jó pénzért megcsinálják, vagy az App Storeból letöltheted a megfelelő verziót. Az ami alapból a gépen volt ingyenes, ha újabbat akarsz rátenni az fizetős. Ebből készíthetsz egy telepítő CD-t vagy pendriveot, amiről a rossz gépre újratelepíthető a rendszer.
2021. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na most köpöm szembe magam... Igaz Mondo nevének megláttakor is már 240/150 lesz a vérnyomástom, pláne a stílusa miatt és amiatt, mert az esetek 99,9999%-ban baromságokat ír. (Az a durva, hogy nem is lehet kitiltani, mert visszajön, úgyhogy egyszerűbb elviselni :D )

Most viszont egyetértek vele! Pedig még "apple-fan" is vagyok.

Minden eszközt töltőre dugva kell frissíteni! Telefon, tablet, laptop, win, mac, .... mindent! Különben így jársz!

Még asztali gépen is meg lehet szívni ha épp frissítés közben jön egy áramszünet.

Úgy meg különösen ostobaság volt, hogy TUDOD, hogy vacak az akksid!


Próbáld meg recovery módban újraindítani:

[link]

Ha szerencséd van akkor csak újra kell telepíteni

[link]

Ha nincs akkor épp valami firmwaret frissített és akkor szerviz lesz a vége.

2021. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17% az semmi. Az olyan, mintha lemrült volna az akksi. Hol voltál a frissítéskor? A sivatag közepén és nem volt a közelben egy nyomorult konnektor?

Így jártál.

2021. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha a sivatag közepén voltam itt ,hiába próbáltam vissza érni sajnos nem tudtam mert közben két skorpióval verekedtem :)
2021. aug. 19. 15:43
 5/8 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm! Akik meg szemtelenek azoknak is köszönöm valahogy rájövök mindig hogy ide felesleges ki írni bármit is mert az ember rendesen fél segítséget kérni ezek miatt a nyomorekok miatt.
2021. aug. 19. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

#5-nak: nyomorék az anyád, hülyegyerek.


Aki 17%-ékos rossz akkumulátorral kezd el fríssíteni egy gépet, annak beteg az agya! :-)


Sajnálom ha fáj az igazság, de ez az igazság! :-)

2021. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Neked nem beteg az agyad annak örülj hogy te egy értelmes ember vagy! Reméljük még sok lesz belőled. Légy magadra büszke hogy ilyen okos vagy ,hogy te sose hibázol,hogy te tökéletes vagy. Te egy művelt és tanult ember vagy. Nem alacsonyodsz le odáig hogy ismeretlen embereket sértegess a neten :)

Nem faj az igazság , de már megtörtént így jártam. Nem azt kértem hogy kioktassanak hanem hogy segítsenek. De legközelebb a kedvedért oda írom hogy “szeretném ha ismeretlen emberek pálcát törjenek a fejem felett mert hibáztam valamibe” . És akkor majd írhatod azokat a kommenteket amik tök feleslegesek mert senki nem kivancsi rá !

2021. aug. 19. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha engedélyezve volt a külső meghajtóról boot-olás, akkor könnyebb rendbe rakni a dolgokat. Ha nem, akkor szervíz. Nyugi nem megy tönkre olyan hamar a Mac.
2021. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!