Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kerültek pár hónapja a...

Hogyan kerültek pár hónapja a régi iphone-mból az új iphone-ba pl az olvasási listám, könyvjelzőim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt ez már, a régi telefonomból beléptem az összes iclaudomba (van kb 3db) és hiába léptem ki, még is benne maradt jó pár lementés az olvasási listámból és a könyvjelzőimből az egyik iclouból..

Ez hogyan lehetséges?

Már nem tűnt fel csak ez



2021. szept. 23. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
varázslattal
2021. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es nem is mondasz hüleséget! Steve Jobsnak volt az a mondása, hogy "Works like magic" :D

Kérdező gondolom ugyanazzal az ApplID-vel vagy bejelentkezve mindkét telefonra... máshogy nem lehetséges.

2021. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bejelentkezve mind a kettő telefonba csak az egyikbe, a másikkal sehova nem vagyok bejelentkezve (csak pár percre léptem be pár hónapja) még is megjelenítí. A mostaniakat már nem, de addig a bejelentkezésig mindent
2021. szept. 25. 11:22
 4/6 anonim ***** válasza:

ehm... szóval mindkét készüléken voltál bejelentkezve ugyanazzal az AppleID-val. Ez már elég, nem kell folyamatosan bejelentkezve lenni.

Amaz feltöltötte az iCloudra a cuccot, emez meg letöltötte.

A két teló között a kapcsolat az ApplID.

2021. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ha letörlöm róla ezeket a dolgokat vissza fognak jönni?

Azért kérdezem mert volt, hogy rokonnak neki adtam a régi iphone-om és elég gáz lenne ha látná a személyes dolgaimat 😅

2021. szept. 27. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, vissza fognak jönni!

Ezt kell csinálni amikor eladod, vagy elajándékozod az iPhonet:

[link]

2021. szept. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!