Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen olcsó mikrofont ajánlan...

Milyen olcsó mikrofont ajánlanátok Discordhoz?

Figyelt kérdés

10k alatt gondoltam, nagy igények nincsenek csak beszélgetésre-játék közbeni csevegésre lenne használva. Jelenleg a Steelseries Siberia füles mikrofonját használom, de elég gagyi. Ez előtt egy Trust (jelenleg starzz néven fut, régebben más volt) mikrofonom volt 3500 ft-ért, annak teljesen jó hangja volt számomra, viszont az újabb széria igen rosszra sikerült. (Egyik barátom vett olyat és sajnos jóval rosszabb lett a hangminőség.)


Tehát van viszonylag olcsó, nem kaputelefon hangzású mikrofon most a piacon?



2021. okt. 4. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen viccen kívűl mondom neked, hogy ez a f*s: [link]


Ugyan olyan jó minőségű hangja van, mint az auna mic900b nek. Annyi a különbség, hogy az auna-ba több a mély és stereo. Én se akartam elhinni, de tapasztalat. Nem tudom számít e de egy xonar dg 5.1 hangkartyával volt mind a kettő tesztelve.


Auna 900b 30k

Tracer s1 1000ft

2021. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3000 Ft egy mikrofonért kész rablás, kb a műanyag tokozás az ár nagy része. Akinek igazán elborult az agya, az fog egy 100 forintos electret kapszulát, hozzászigszalagozza egy pár AAA elemhez, és be a vonalszintűbe.
2021. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi első adnék neki egy esélyt, de sehol sem rendelhető.
2021. okt. 5. 07:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert van már lassan 5-6 éves. Az a baj a mostani mikrofonokban nem nagyon tudok segíteni ilyen árkategóriában. Vannak ezek a hama urage mikrfonok, egész olcsók, de ehh.. a TheVr is csinált egy videót, lásd: https://www.youtube.com/watch?v=syBBlE52e2g&t=650s csak ugye a legolcsóbb amit elsőnek bemutat kerül majdnem egy tizesbe, de olyan ocsmány hangja van.. és képes azt mondani Pisti: Nem is rossz! eh.
2021. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen láttam a videót. Pont ez a problémám, hogy a legolcsóbbnak is ramaty minősége van. A harmad annyiba került, kiöregedett Trustomnak jóval szebb hangja volt.
2021. okt. 6. 09:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet kikopott már az olcsó-viszonylag jó mikrofon piac és kénytelen leszek kicsit többet rááldozni. Mi lenne a következő árszint amire rá lehet mondani, hogy normális hangot ad?
2021. okt. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!