Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit ajanlanatok?

Mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Eddig megvan a proci i7-6700k ... megvan a vidikartya msi gtx 980 ti gold 6gb es megvan az alap Z170A KRAIT GAMING R6 SIEGE ... most mar tudom milyen memoriat vegyek bele es mivel az egesz penzem ezekbe fektettem mar csak a cooler es a tap kellene !


Viszont nem tudom miket vegyek lehetoleg ugy hogy arban olcso legyen es OC utan ne gyulladjon ki a pc !

Segitenetek egy tap-al es egy cooler-el ?



2016. júl. 19. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tuningolni akarsz? Mennyire? Csak egy kicsit heccből, vagy amennyit a processzor enged? Mennyit szánnál rá?
2016. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hat a maxot kihoznam a processzorbol csak ugy kellene a tap es cooler ajanlat hogy ne gyulladjon ki a gep !
2016. júl. 19. 15:31
 3/20 anonim ***** válasza:

Azt a videókártyát nehogy megvedd. GTX-1070 erősebb, pl. Gigabyte G1 GAMING vagy MSI GAMING X változat.


[link] ddr4


[link]


Mennyit szánsz a hűtőre és milyen házba megy?

2016. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Corsair RMx 550


Be Quiet Dark Rock Pro 3

Vagy ha olyan a ház kialakítás akkor Kraken X61 kompakt vízhűtés.

2016. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hat az 1070 kicsit dragabb vagyis nagyjabol azonos ar viszont ez arleszallitasban volt limited edition csak nem irtak ki a teljes nevet .. MSI GEFORCE® GTX 980 TI GAMING 6G GOLDEN EDITION ... mar megvettem es ez eleg jonak tunik ! Viszont most jol felpofoztal es igazad van... nem tudom milyen hazam van mert egy regi pc-ben szeretnem kicserelni a dolgokat viszont ebben radeon hd 6570 van ami kb par gram es az uj gtx viszont vagy 3 kilo korul van ami szerintem letorne a gravitacio miatt ! Vagy fogalmam sincs hogy oldjam meg...a haz marad utoljara ... a legfontosabb a tap es a cooler...ami olcso kellene hogy legyen ! Viszont eddig eleg draga dolgokat irtatok .. ha megnezem miket irtatok es osszeadom a coolert es a tapot 60 k forintomba kerulne ... ennel olcsobban nem jovok ki ? Mindent a prociba videokartyaba es alapba raktam !
2016. júl. 19. 15:52
 6/20 anonim ***** válasza:
OC-nál pont hogy a tápot és a hűtőt nem szabad lespórolni.
2016. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Lord Hidan ***** válasza:

De mi az az olcsó? Tápnak muszáj egy 30 ezer körülit mivel tuningolni fogsz. Evga SuperNova GS 550W vagy az előbb említett corsair is jó.

Hűtőre ha nem akarsz sokat költeni akkor 10-20 között jó alpenföhnök vannak

2016. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


Limited Edition ide vagy oda, sokkal gyengébb, régebbi, kevesebb vram. Internetes vásárlás előnye, hogy 14 napon belül indoklás nélkül jelezheted, hogy mégsem kell, ekkor visszajuttatod a boltba és vissza kell adniuk a pénzt vagy levásárolod, ha úgy akarod, de erre nem kötelezhetnek.


Hűtő meg még mindig függ attól, milyen házad van. Az a Super Flower platinum hatékonyságú, fullos tápegység. Szerintem ne hagyd ki.

2016. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Táp:


[link]


Léghűtő:


[link]


[link]


Vagy vízhűtő:


[link]


Hűtőn, tápon nincs helye a spórolásnak, mert nyögés lesz a vége. Tuning gépnél legalábbis.

2016. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. igen a házad méretére figyelj. Amit ajánlottam hűtőket, jó nagy darabok.


Írd meg milyen házad van.

2016. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!